ÉPÍTŐMÉRNÖK - szerkezetépítés

STRABAG AG, Zentrale Technik, Mérnöki szerkezetépítés Dienstleistungen/Servicebetriebe Budapest Job-ID: AT-2017-021837

Über uns

Központi területünk a Zentrale Technik mint a STRABAG konszern belső műszaki szolgáltatója világszerte  gondoskodik az igényekhez szabott műszaki megoldásokról. Szolgáltatásaik magába foglalják a mély- és alagútépítés, a szerkezetépítés, a kulcsrakész építés és az építési menedzsmentet is. Szerkezetépítés területén tevékenykedő Budapesten kialakításra kerülő műszaki irodánk számára keresünk releváns szakmai tapasztalattal rendelkező építőmérnököt.

Ihre Aufgaben

  • Magas-, mély- és hídépítési szerkezetek statikai vizsgálata és tervezése bel- és külföldön, az előkészítő, az ajánlati és a kivitelezési fázisban egyaránt.
  • Együttműködés az ajánlatok készítésében és a kivitelezés tervezésében, valamint egyedi javaslatok kidolgozása.
  • Közreműködés a tervezés koordinációjában.
  • Szakmai támogatása az operatív területeknek a kiviteletés terén.

Ihre Voraussetzungen

  • Építőmérnöki végzettség, szerkezetépítés terén szerzett ismeretekkel (Szerkezettervezés magas-, mély- ill. hídépítésben)
  • Minimum 3 éves tartószerkezettervezés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Magyar és német nyelv kitűnő ismerete feltétel, angol nyelvismeret előnyt jelent
  • MS-Office, FEM- és CAD programok ismerete
  • Utazási hajlandóság bel- és külföldön egyaránt
  • Átlagon felüli elhivatottság, önálló munkavégzésre való képesség
  • Konstruktív, teamorientált együttműködésre való képesség, nyitottság különböző munkakultúrákban történő munkavégzésre

Wir bieten

Érdeklődés esetén jelentkezéséhez töltse ki online formanyomtatványunkat bruttó fizetési igényének és a lehetséges belépés időpontjának megjelölésével, valamint csatolja önéletrajzát is!

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standort

Fragen Sie Ihre Ansprechperson nach dem individuellen Angebot am Standort

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

z.B. Kooperationen mit Kindertagesstätten

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung sowie Prämiensystem

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

Mitarbeiterrabatte bei verschiedenen Unternehmen und Onlinedienstleistern

monetäre Vergünstigungen (Länder- und Konzernfirmenabhängig)

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

Ihr Kontakt

Jens Hoffmann
Donau-City-Str. 9
1220 Wien/Österreich
Tel. +43 1 22422-1511
www.strabag.at