Dyrektor techniczny obszaru (m/k)

STRABAG AG, Dyrekcja RD Beton Baustoffe/Produktion Pruszków/Kraków Job-ID: AT-2018-123967

Über uns

Dyrekcja RD Beton w STRABAG zajmuje się w Niemczech produkcją betonu oraz zaopatrzeniem wewnętrznych klientów w ramach Koncernu, jak i również poza nim. Roczna sprzedaż betonu wynosi 65 MLN EUR. Oprócz produkcji betonu Dyrekcja RD  oferuje również elementy do budowy tuneli.  W Polsce Dyrekcja RD planuje  wzmocnić swoje działania: m.in. zwiększyć produkcję betonu dzięki  regionalnym wytwórniom. Obecnie szukamy osoby, która chciałaby rozbudować i rozwinąć tę działalność w Polsce.

Ihre Aufgaben

  • Formułowanie i wdrażanie strategicznych celów we współpracy z dyrekcjami i kadrą zarządzającą
    Akwizycja, kierowanie i nadzór nad projektami
  • Planowanie i kontrola działań przedsiębiorstwa
  • Zarządzanie personelem i jego rozwojem
  • Różnorodne zadania menedżerskie zabezpieczające długotrwały sukces przedsiębiorstwa
  • Kontakt z klientami i nadzór nad umowami i aneksami

Ihre Voraussetzungen

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Wieloletnie doświadczenie w branży (produkcja betonu i/lub laboratoria )
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu i kreatywność
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i wystąpień publicznych
  • Umiejętność strategicznego myślenia
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego – język ojczysty
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w piśmie i w mowie

Wir bieten

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem w języku niemieckim lub angielskim Oferujemy stabilną pracę w renomowanej firmie i możliwość zdobycia dalszego doświadczenia i rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standort

Fragen Sie Ihre Ansprechperson nach dem individuellen Angebot am Standort

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

z.B. Kooperationen mit Kindertagesstätten

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung sowie Prämiensystem

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

Mitarbeiterrabatte bei verschiedenen Unternehmen und Onlinedienstleistern

monetäre Vergünstigungen (Länder- und Konzernfirmenabhängig)

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim Koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zatrudnieniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizujemy z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez zespołowej pracy. Pracownicy z inicjatywą, dążący do celu i odpowiedzialni mają możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego. Zostań częścią naszego zespołu!

Ihr Ihr Kontakt

Monika Pichler
Molzbichlerstr. 6
9800 Spittal/Drau
Tel. +43(0)4762/620-610
www.strabag.com