Dyrektor techniczny obszaru (m/k)

STRABAG AG, Dyrekcja RD Beton Materiały Budowlane/Produkcja Pruszków/Kraków Job-ID: AT-2018-123967

O nas

Dyrekcja RD Beton w STRABAG zajmuje się w Niemczech produkcją betonu oraz zaopatrzeniem wewnętrznych klientów w ramach Koncernu, jak i również poza nim. Roczna sprzedaż betonu wynosi 65 MLN EUR. Oprócz produkcji betonu Dyrekcja RD  oferuje również elementy do budowy tuneli.  W Polsce Dyrekcja RD planuje  wzmocnić swoje działania: m.in. zwiększyć produkcję betonu dzięki  regionalnym wytwórniom. Obecnie szukamy osoby, która chciałaby rozbudować i rozwinąć tę działalność w Polsce.

Zadania

  • Formułowanie i wdrażanie strategicznych celów we współpracy z dyrekcjami i kadrą zarządzającą
    Akwizycja, kierowanie i nadzór nad projektami
  • Planowanie i kontrola działań przedsiębiorstwa
  • Zarządzanie personelem i jego rozwojem
  • Różnorodne zadania menedżerskie zabezpieczające długotrwały sukces przedsiębiorstwa
  • Kontakt z klientami i nadzór nad umowami i aneksami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Wieloletnie doświadczenie w branży (produkcja betonu i/lub laboratoria )
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu i kreatywność
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i wystąpień publicznych
  • Umiejętność strategicznego myślenia
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego – język ojczysty
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w piśmie i w mowie

Oferujemy

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem w języku niemieckim lub angielskim Oferujemy stabilną pracę w renomowanej firmie i możliwość zdobycia dalszego doświadczenia i rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Firma

Różnorodność projektów w kraju i za granicą

Stabilne miejsce pracy

Dobra atmosfera w pracy i otwartość

U podstaw naszego działania leży praca zespołowa – TEAMS WORK.

Rozwój

Planowanie kariery – coroczna rozmowa z pracownikiem dla wsparcia rozwoju zawodowego

Wewnętrzna Akademia Koncernu oferująca szeroki wybór szkoleń i kursów

Zróżnicowane ścieżki kariery w Koncernie

Awanse wewnętrzne

Lokalizacja

Działamy na terenie całego kraju (możliwość pracy w delegacji)

Szczegółowe informacje o konkretnej lokalizacji przekaże wskazana osoba do kontaktu

Parking i kantyna/pomieszczenie socjalne

Imprezy integracyjne/spotkania firmowe

Wynagrodzenie

Umowa o pracę na starcie

Finansowanie inicjatyw prozdrowotnych w ramach "Zarządzania zdrowiem w miejscu pracy"

Świadczenia socjalne

Wynagrodzenie dostosowywane do doświadczenia kandydata i profilu stanowiska

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim Koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zatrudnieniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizujemy z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez zespołowej pracy. Pracownicy z inicjatywą, dążący do celu i odpowiedzialni mają możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego. Zostań częścią naszego zespołu!

Twój kontakt

Monika Pichler
Molzbichlerstr. 6
9800 Spittal/Drau
Tel. +43(0)4762/620-610
www.strabag.com