Elektrikár - obsluha obaľovacej súpravy

STRABAG s.r.o. Verkehrswegebau BA Pod. Biskupice, Moravský Sv. Ján, V. Kostoľany, Obdokovce Job-ID: SK-2018-025210

Ihre Aufgaben

  • činnosť na vyhradených technických zariadeniach,
  • činnosť podľa § 22, 23 vyhlášky,
  • kontrola, posudzovanie stavu a prevádzkyschopnosti elektrických zariadení,
  • údržba a oprava elektrických zariadení,
  • činnosť na elektrických zariadeniach a rozvodoch nízkeho a vysokého napätia,
  • obsluha obaľovacej súpravy.

Ihre Voraussetzungen

  • Ukončené stredoškoské vzdelanie elektrotechnického zamerania,
  • osvedčenie elektrikára § 22, 23,
  • zručnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita, pracovitosť,
  • vodičský preukaz sk. B (sk. C výhodou),
  • zváračský preukaz výhodou,
  • strojnícky preukaz sk. 9 výhodou,
  • ochota cestovať.

Wir bieten

Platové ohodnotenie: 5,09 €/hod. brutto Miesto nasadenia: BA Pod. Biskupice, Moravský Sv. Ján, V. Kostoľany, Obdokovce, Krásno nad Kysucou a Predmier. Ponúkame: - stabilné zázemie prosperujúcej medzinárodnej stavebnej spoločnosti - možnosť ubytovania v areáli pracoviska

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standort

Fragen Sie Ihre Ansprechperson nach dem individuellen Angebot am Standort

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

z.B. Kooperationen mit Kindertagesstätten

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung sowie Prämiensystem

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

Mitarbeiterrabatte bei verschiedenen Unternehmen und Onlinedienstleistern

monetäre Vergünstigungen (Länder- und Konzernfirmenabhängig)

Vitajte na stránke s naším online formulárom!

Ako technologický koncern európskeho formátu poskytujúci služby v oblasti stavebníctva sa každoročne celosvetovo podieľame na tisíckach stavieb tým, že sústredíme tých správnych ľudí, stavebné materiály a stroje v správnom čase na správnom mieste. Bez tímovej spolupráce - naprieč geografickými hranicami a oblasťami - by to nebolo možné. Keď naši zamestnanci prevezmú iniciatívu a zodpovednosť, a pritom všetci ťahajú za jeden koniec pomyselného lana, potom sú možnosti nekonečné - aj vzhľadom na osobnú kariéru. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Ihr Ihr Kontakt

Kováčová Jana
Mlynské Nivy 61/A
825 18 Bratislava
Tel. +421(0)2/3262 - 1028
www.strabag.sk