Кандидатствай

Facharbeiter/Facharbeiterin, Vorarbeiter/Vorarbeiterin

Задачи

  • Einsatz auf Baustellen in Niederösterreich im Bereich Tiefbau und Unterbau

Вашите квалификации

  • Abgeleisteter Präsenzdienst
  • Führerschein B

Ние предлагаме

Bruttostundenlohn Facharbeiter/Facharbeiterin ab € 15,05, Vorarbeiter/Vorarbeiterin ab € 16,53, Hilfspolier/Hilfspolierin ab € 16,99, Maschinist/Maschinistin ab € 15,04. Darüber hinaus nach Vereinbarung aufgrund von Ausbildung, Qualifikation und Berufserfahrung! Werden Sie Teil unseres Teams! Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung.

Вашите контакти

Eduard Lehner
An der Bahn 4
3351 St. Peter in der Au
Tel. +43 7477 42253-13
www.strabag.at
STRABAG AG - Verkehrswegebau Dir. AD
Niederösterreich - St. Valentin bis Amstetten
Строителство на пътища
Пълен работен ден
Job-ID: req23348

За нас

Защото успехът възниква от съвместната работа.

Като европейски технологичен концерн за строителни услуги ЩРАБАГ изпълнява всяка година хиляди съоръжения по целия свят, събирайки заедно правилните хора, материали и оборудване на точното място и в точното време. Това не би било възможно без работа в екип – отвъд географските граници и организационни единици. Станете част от нашия екип!

Benefits

Други интересни свободни позиции

Lehrling Tiefbau
Bezirk Kitzbühel und angrenzende Regionen
Ausbildung
Facharbeiter/-in, Vorarbeiter/-in, Hilfspolier/-in, Maschinist/-in, Asphaltierer/-in
St. Peter in der Au / Steyr
Vollzeit
Fertigerpartie (m/w)
Graz und Graz-Umgebung
Vollzeit

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact