Кандидатствай

Bauarbeiter/Bauarbeiterin, Facharbeiter/Facharbeiterin

Задачи

  • Gesucht werden Facharbeiter/Facharbeiterinnen, Vorarbeiter/Vorarbeiterinnen, Bauarbeiter/Bauarbeiterinnen für Einsätze im Verkehrswegebau.
  • Ganze Partien wären ebenfalls willkommen.

Вашите квалификации

  • Abgeschlossene Lehre, Erfahrung und Praxis auf Baustellen im Verkehrswegebau von Vorteil.

Ние предлагаме

Bruttolohn Bauarbeiter/Bauarbeiterin ab € 13,65, Facharbeiter/Facharbeiterin ab € 14,68, Vorarbeiter/Vorarbeiterin ab € 16,12 pro Stunde, darüber hinaus nach Vereinbarung aufgrund Ausbildung, Qualifikation und Berufserfahrung. Werden Sie Teil unseres Teams! Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung.

Вашите контакти

Hans Mühlbacher
Salzburger Strasse 323
4021 Linz/Österreich
Tel. +43 732 3731-507
www.strabag.at
STRABAG AG
Zentralraum Linz, Mühlviertel
Строителство на пътища
Пълен работен ден
Job-ID: req23353

За нас

Защото успехът възниква от съвместната работа.

Като европейски технологичен концерн за строителни услуги ЩРАБАГ изпълнява всяка година хиляди съоръжения по целия свят, събирайки заедно правилните хора, материали и оборудване на точното място и в точното време. Това не би било възможно без работа в екип – отвъд географските граници и организационни единици. Станете част от нашия екип!

Benefits

Други интересни свободни позиции

Lehrling Tiefbauer/Tiefbauerin
Thalgau
Ausbildung
Facharbeiter/Facharbeiterin Verkehrswegebau
Pongau - Pinzgau
Vollzeit
Lehrling Tiefbauer/Lehrling Tiefbauerin
Kramsach und Tiroler Unterland
Ausbildung

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact