Кандидатствай

Facharbeiter/-in, Vorarbeiter/-in, Hilfspolier/-in, Maschinist/-in, Asphaltierer/-in

Задачи

  • Einsatz auf Baustellen in Niederösterreich im Bereich Verkehrswegebau

Вашите квалификации

  • Abgeleisteter Präsenzdienst
  • Führerschein B

Ние предлагаме

Bruttostundenlohn Facharbeiter/Facharbeiterin ab € 15,05, Vorarbeiter/Vorarbeiterin ab € 16,53, Hilfspolier/Hilfspolierin ab € 16,99, Maschinist/Maschinistin ab € 14,70. Darüber hinaus nach Vereinbarung aufgrund von Ausbildung, Qualifikation und Berufserfahrung! Werden Sie Teil unseres Teams! Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung.

Вашите контакти

Herbert Tremmel
An der Bahn 4
3352 St. Peter in der Au
Tel. +43 2826 211 02-27
www.strabag.at
STRABAG AG
St. Peter in der Au / Steyr
Строителство на пътища
Пълен работен ден
Job-ID: req23396

За нас

Защото успехът възниква от съвместната работа.

Като европейски технологичен концерн за строителни услуги ЩРАБАГ изпълнява всяка година хиляди съоръжения по целия свят, събирайки заедно правилните хора, материали и оборудване на точното място и в точното време. Това не би било възможно без работа в екип – отвъд географските граници и организационни единици. Станете част от нашия екип!

Benefits

Други интересни свободни позиции

Lehrling Tiefbauer/Tiefbauerin, Schalungsbauer/Schalungsbauerin
St. Pölten, Rastenfeld
Ausbildung
Polier/Polierin, Vorarbeiter/Vorarbeiterin, Facharbeiter/Facharbeiterin Betonbau
Niederösterreich (Standort St. Pölten, Rastenfeld, Wien)
Vollzeit
Lehrling Entsorgungs- und Recyclingfachmann/-frau - Abfall
Klagenfurt
Ausbildung

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact