Кандидатствай

Facharbeiter/Facharbeiterin Verkehrswegebau

Задачи

  • Gesucht werden Facharbeiter/Facharbeiterinnen für Bauvorhaben im Verkehrswegebau für den Raum Pongau - Pinzgau

Вашите квалификации

  • Abgeschlossene Facharbeiterausbildung in einem Bauberuf
  • Erfahrung und Praxis auf Baustellen im Straßen-, Asphalt-, Kanal- oder Betonbau von Vorteil
  • Führerschein Klasse B

Ние предлагаме

Bruttolohn ab 15,05 EUR pro Stunde, darüber hinaus nach Vereinbarung aufgrund Ausbildung, Qualifikation und Berufserfahrung. Werden Sie Teil unseres Teams! Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung.

Вашите контакти

Hannes Rettenegger
Urreiting 92
5600 St. Johann im Pongau
Tel. +43 6462 8141-22
www.strabag.at
STRABAG AG
Pongau - Pinzgau
Строителство на пътища
Пълен работен ден
Job-ID: req23402

За нас

Защото успехът възниква от съвместната работа.

Като европейски технологичен концерн за строителни услуги ЩРАБАГ изпълнява всяка година хиляди съоръжения по целия свят, събирайки заедно правилните хора, материали и оборудване на точното място и в точното време. Това не би било възможно без работа в екип – отвъд географските граници и организационни единици. Станете част от нашия екип!

Benefits

Други интересни свободни позиции

Tiefbauer/Tiefbauerin (ganze Partien bevorzugt)
Großraum Dornbirn/Vorarlberg
Vollzeit
Asphaltierer/Asphaltiererin
Mürzhofen
Vollzeit
Kranfahrer/Kranfahrerin
Vollzeit

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact