Facharbeiter/Facharbeiterin, Arbeiter/Arbeiterin

Feladatok

  • Einsatz auf Verkehrswegebau-Baustellen im Mühlviertel mit Standort in Linz

Elvárások

  • Abgeleisteter Präsenzdienst
  • Führerschein B

Amit kínálunk

Bruttolohn Facharbeiter/Facharbeiterin ab 15,05 EUR, Arbeiter/Arbeiterin ab 14,37 EUR pro Stunde, darüber hinaus nach Vereinbarung aufgrund Ausbildung, Qualifikation und Berufserfahrung. Werden Sie Teil unseres Teams! Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung.

Kapcsolattartó

Thomas Reitinger
Salzburger Strasse 323
4021 Linz/Österreich
Tel. +43 732 3731-458
www.strabag.at
STRABAG AG
Mühlviertel
Útépítés
Teljes munkaidő
Job-ID: req23404

Rólunk

Mert siker csak együttműködésből születhet.

A STRABAG vállalatcsoport technológiai konszernként az építőipari szolgáltatások területén évente több ezer építőipari projektet valósít meg, amelyhez a megfelelő szakembereket, építési anyagokat és eszközöket a megfelelő időben és helyen összpontosítja. Ez a határokon és ágazatokon átívelő teljesítmény csapatmunka nélkül nem valósulhatna meg. Legyen csapatunk tagja!

Juttatások

További érdekes pozíciók

Lagerplatzmitarbeiter/Lagerplatzmitarbeiterin mit Schalungskenntnissen
Thalgau/Salzburg
Útépítés
Vollzeit
Tiefbauer/Tiefbauerin für Kanal-/Leitungsbau (ganze Partien bevorzugt)
Weinviertel und Wien
Útépítés
Vollzeit
Vorarbeiter/Vorarbeiterin und Facharbeiter/Facharbeiterin
Mürzhofen
Útépítés
Vollzeit

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact