Strojník stavebních strojů, opravář - Dopravní stavby (m/ž)

Feladatok

  • obsluha stavebních strojů
  • denní kontrola chodu a výkonu stroje, servis
  • zkušenosti s opravou hydraulických i elektrických rozvodů
  • vedení záznamů o provozu stroje
  • dle požadavku stavby také práce stavebního dělníka
  • práce dle pokynů nadřízeného pracovníka

Elvárások

  • výuční list v oboru ( opravář strojů, automechanik, apod.)
  • pracovitost, samostatnost, zodpovědnost
  • ridičský průkaz sk. B, T výhodou
  • strojnický průkaz
  • časová a místní flexibilita
  • ochota pracovat
  • zodpovědnost

Amit kínálunk

Nabízíme: stabilní zázemí v mezinárodní společnosti, možnost seberealizace a osobního rozvoje, přátelské a týmové prostředí, dobré mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc

Kapcsolattartó

Karin Bílková
Kačírkova 982/4
158 00, Praha 5
Tel. +420 222 868 220
www.strabag.cz
STRABAG a.s.
Praha
Útépítés
Teljes munkaidő
Job-ID: req24015

Rólunk

Mert siker csak együttműködésből születhet.

A STRABAG vállalatcsoport technológiai konszernként az építőipari szolgáltatások területén évente több ezer építőipari projektet valósít meg, amelyhez a megfelelő szakembereket, építési anyagokat és eszközöket a megfelelő időben és helyen összpontosítja. Ez a határokon és ágazatokon átívelő teljesítmény csapatmunka nélkül nem valósulhatna meg. Legyen csapatunk tagja!

Pracovní pozice je vypsána pro koncernovou firmu STRABAG a.s., direkce TC. Staňte se součástí našeho týmu!

Juttatások

További érdekes pozíciók

Vrtmistr / operátor pro maloprofilovou vrtnou soupravu (m/ž)
Praha
Útépítés
Vrtmistr / operátor pro velkoprofilovou vrtnou soupravu (m/ž)
Praha
Útépítés
Vollzeit

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact