Кандидатствай

Polier/Polierin, Vorarbeiter/Vorarbeiterin, Facharbeiter/Facharbeiterin, Bauhelfer/-in Hochbau

Задачи

Gesucht werden Poliere/Polierinnen, Facharbeiter/Facharbeiterinnen, Vorarbeiter/Vorarbeiterinnen, Hilfsarbeiter/Hilfsarbeiterinnen für Bauvorhaben im Hochbau

Вашите квалификации

  • Erfahrung am Bau
  • Abgeschlossene Berufsausbildung von Vorteil

Ние предлагаме

Es erwarten Sie interessante Aufgaben, die Mitarbeit in dynamischen Teams, spannende Projekte und eine praxisorientierte Aus- und Weiterbildung. Bruttolohn Polier/Polierin ab € 16,99/Std., Vorarbeiter/Vorarbeiterin ab € 16,53/Std., Facharbeiter/Facharbeiterin ab € 15,05/Std., Kranfahrer/Kranfahrerin ab € 14,37/Std., Maschinist/Maschinistin ab € 14,37/Std., angelernte Arbeiter/Arbeiterinnen ab € 13,50/Std und Bauhelfer/Bauhelferin ab € 12,82/Std., darüber hinaus nach Vereinbarung aufgrund Ausbildung, Qualifikation und Berufserfahrung. Werden Sie Teil unseres Teams!

Вашите контакти

Victoria Wurzrainer
Amerling 130
6233 Kramsach/Österreich
Tel. +43 5337 64555-200
www.strabag.com
STRABAG AG - Direktion AF Tirol/Vorarlberg
Tiroler Unterland
Строителство на сгради
Пълен работен ден
Job-ID: req24168

За нас

Защото успехът възниква от съвместната работа.

Като европейски технологичен концерн за строителни услуги ЩРАБАГ изпълнява всяка година хиляди съоръжения по целия свят, събирайки заедно правилните хора, материали и оборудване на точното място и в точното време. Това не би било възможно без работа в екип – отвъд географските граници и организационни единици. Станете част от нашия екип!

Benefits

Други интересни свободни позиции

Maurer-Partie (m/w)
Ennstal
Vollzeit
Maurer/Maurerin NÖ Süd
NÖ-Süd/Burgenland,Niederösterreich
Vollzeit
Kranfahrer/Kranfahrerin
Kramsach und Innsbruck
Vollzeit

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact