Polier/Polierin, Vorarbeiter/Vorarbeiterin, Facharbeiter/Facharbeiterin, Bauhelfer/-in Hochbau

Feladatok

Gesucht werden Poliere/Polierinnen, Facharbeiter/Facharbeiterinnen, Vorarbeiter/Vorarbeiterinnen, Hilfsarbeiter/Hilfsarbeiterinnen für Bauvorhaben im Hochbau

Elvárások

  • Erfahrung am Bau
  • Abgeschlossene Berufsausbildung von Vorteil

Amit kínálunk

Es erwarten Sie interessante Aufgaben, die Mitarbeit in dynamischen Teams, spannende Projekte und eine praxisorientierte Aus- und Weiterbildung. Bruttolohn Polier/Polierin ab € 16,99/Std., Vorarbeiter/Vorarbeiterin ab € 16,53/Std., Facharbeiter/Facharbeiterin ab € 15,05/Std., Kranfahrer/Kranfahrerin ab € 14,37/Std., Maschinist/Maschinistin ab € 14,37/Std., angelernte Arbeiter/Arbeiterinnen ab € 13,50/Std und Bauhelfer/Bauhelferin ab € 12,82/Std., darüber hinaus nach Vereinbarung aufgrund Ausbildung, Qualifikation und Berufserfahrung. Werden Sie Teil unseres Teams!

Kapcsolattartó

Victoria Wurzrainer
Amerling 130
6233 Kramsach/Österreich
Tel. +43 5337 64555-200
www.strabag.com
STRABAG AG - Direktion AF Tirol/Vorarlberg
Tiroler Unterland
Magasépítés
Teljes munkaidő
Job-ID: req24168

Rólunk

Mert siker csak együttműködésből születhet.

A STRABAG vállalatcsoport technológiai konszernként az építőipari szolgáltatások területén évente több ezer építőipari projektet valósít meg, amelyhez a megfelelő szakembereket, építési anyagokat és eszközöket a megfelelő időben és helyen összpontosítja. Ez a határokon és ágazatokon átívelő teljesítmény csapatmunka nélkül nem valósulhatna meg. Legyen csapatunk tagja!

Juttatások

További érdekes pozíciók

Facharbeiter/Facharbeiterin, Vorarbeiter/Vorarbeiterin, Polier/Polierin
Großraum Innsbruck/Tiroler Oberland
Magasépítés
Vollzeit
Kranführer/Kranführerinnen
Wien Umgebung / Weinvierte
Magasépítés
Vollzeit
Zimmerer Partie (m/w) NÖ-Süd
NÖ-Süd/Burgenland, Niederösterreich
Magasépítés
Vollzeit

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact