Stavbyvedoucí, technik (m/ž) - Pelhřimov

Ihre Aufgaben

  • koordinace, řízení a sledování prováděných stavebních prací podle projektu a pokynů nadřízeného a v souladu se stavebním povolením
  • zabezpečení maximálního využití strojů a zařízení
  • koordinování práce zaměstnanců i dodavatelů, sledování nasazení mechanizace, dodávek materiálu a dopravy
  • provádění dílčí přejímky prací dodavatelů

Ihre Qualifikationen

  • SŠ/ VŠ stavebního směru ( zaměření na dopravní stavitelství výhodou)
  • zkušenost na obdobné pracovní pozici vítána
  • samostatnost, pečlivost, schopnost týmové práce
  • umění řešit složité životní situace, komunikativnost
  • řidičský průkaz skupiny B
  • výhodou autorizace pro dopravní stavby

Wir bieten

stabilní zázemí v mezinárodní společnosti, možnost seberealizace a osobního rozvoje, přátelské a týmové prostředí, dobré mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc

Ihr Kontakt

Karin Bílková
Kačírkova 982/4
158 00/ Praha 5
Tel. +420 222 868 220
www.strabag.com
STRABAG a.s.
Pelhřimov
Verkehrswegebau
Vollzeit
Job-ID: req25519

Pracovní pozice je vypsána pro koncernovou firmu STRABAG a.s., direkce TE. Staňte se součástí našeho týmu!

Benefits

weitere interessante Jobs

Stavbyvedoucí
Ústí nad Labem
Vollzeit
Technik železniční dopravy
celá ČR
Vollzeit
Stavbyvedoucí - dopravní stavitelství (m/ž)- Jihlava
Jihlava
Vollzeit

Datenschutz Erklärung