откликнуться на вакансию

Inżynier budowy instalacji elektrycznych (m/k)

Обязанности

  • kompleksowa koordynacja projektów z branży elektroenergetycznej i instalacji słaboprądowych (SAP, DSO, SSWiN, BMS itp.
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych prac
  • współpraca z kierownikami projektów
  • nadzorowanie prac podległych pracowników i podwykonawców
  • przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji

Ваша квалификация

  • wykształcenie techniczne (elektrotechnika, automatyka); preferowany kierunek studiów - elektrotechnika
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • dyspozycyjność, dokładność
  • prawo jazdy kat.B

Мы предлагаем

• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę • opiekę zdrowotną, ubezpieczenia • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Ваши контакты

Anna Śliwak
Aleje Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
Tel. 22 823 88 11
www.strabag.pl/kariera
STRABAG PFS Polska Sp. z .o.
Warszawa lub Wrocław
Оказание услуг/Сервис
полный рабочий день
Job-ID: req28252

о нас

Успех возможен только в командной работе.

STRABAG SE - ведущий европейский строительный концерн, реализующий тысячи строительных проектов по всему миру и объединяющий в нужном месте в нужное время людей, оборудование и высокие технологии. Без командной работы - учитывая географию и сложность задач - это было бы невозможно. Становитесь частью нашей Команды!

STRABAG PFS Polska należy do europejskiego koncernu STRABAG SE branży technologii budowlanych. Jako Spółka branży FM oferujemy kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości.

Benefits

др.интересные вакансии

Kosztorysant instalacji elektrycznych (m/k)
Vollzeit
Kierownik projektu instalacji elektrycznych (m/k)
Vollzeit

Положение о защите данных

Выходные данные

Правовая информация

Контакты