TELEPVEZETŐ

Ihre Aufgaben

  • Értékesítéssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • A veszprémi betonkeverő üzem napi munkájának koordinálása, gazdaságos működtetése

Ihre Qualifikationen

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Előny: felsőfokú szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Előny: építőipari tapasztalat, üzletkötő tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Problémamegoldó képesség
  • Szervezőképesség
  • Jó kommunikációs készség

Ihr Kontakt

Orbán Krisztina
Keverőtelep
9171 Győrújfalu
Tel. +36 30 687 2436
www.frissbeton.hu
FRISSBETON KFT
8200 Veszprém, Tüzér út 69.
sonstige Geschäftsfelder
Vollzeit
Job-ID: req28851

Über uns

Mert siker csak együttműködésből születhet.

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

A FRISSBETON Kft. a STRABAG építőipari konszern beton gyártásával foglalkozó magyarországi leányvállalata. A FRISSBETON Kft. 24 állandó telephelyével és 6 mobil betonüzemével országos szinten évek óta piacvezető szerepet foglal el. Az általunk előállított transzportbetont felhasználják az építőipar valamennyi ágazatában: a magasépítés, a mélyépítés és a speciális mélyépítés területén egyaránt.

Benefits

Weitere interessante Jobs

BETONTECHNOLÓGUS
Budapest és környéke
Vollzeit
CSOPORT GÉPÉSZ
Budapest, Gyál, Salgótarján
Vollzeit
TELEPVEZETŐ
8000 Székesfehérvár, Farkasvermi út 8.
Vollzeit

Datenschutz Erklärung