candidati ora

TELEPVEZETŐ

Mansioni

  • Értékesítéssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • A veszprémi betonkeverő üzem napi munkájának koordinálása, gazdaságos működtetése

Le vostre qualifiche

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Előny: felsőfokú szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Előny: építőipari tapasztalat, üzletkötő tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Problémamegoldó képesség
  • Szervezőképesség
  • Jó kommunikációs készség

I suoi contatti

Orbán Krisztina
Keverőtelep
9171 Győrújfalu
Tel. +36 30 687 2436
www.frissbeton.hu
FRISSBETON KFT
8200 Veszprém, Tüzér út 69.
Attività speciali
Tempo pieno
Job-ID: req28851

Chi siamo

Mert siker csak együttműködésből születhet.

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

A FRISSBETON Kft. a STRABAG építőipari konszern beton gyártásával foglalkozó magyarországi leányvállalata. A FRISSBETON Kft. 24 állandó telephelyével és 6 mobil betonüzemével országos szinten évek óta piacvezető szerepet foglal el. Az általunk előállított transzportbetont felhasználják az építőipar valamennyi ágazatában: a magasépítés, a mélyépítés és a speciális mélyépítés területén egyaránt.

Benefits

altri lavori interessanti

BETONTECHNOLÓGUS
Budapest és környéke
Vollzeit
CSOPORT GÉPÉSZ
Budapest, Gyál, Salgótarján
Vollzeit
TELEPVEZETŐ
8000 Székesfehérvár, Farkasvermi út 8.
Vollzeit

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact