Postular ahora

FM Business Development Manger (m/k)

Tareas

  • pozyskiwanie zleceń na ogólnopolskim rynku usług technicznej obsługi obiektów Facility Management
  • realizacja celów handlowych, marketingowych oraz założeń budżetu w zakresie sprzedaży
  • analiza rynku Facility Management, inwestycji, monitoring działań konkurencji
  • nadzór nad przygotowywaniem dokumentów prekwalifikacyjnych do uczestnictwa w przetargach; udział w przygotowaniu ofert i założeń do umów z klientem
  • przeprowadzanie negocjacji handlowych; stały rozwój bazy klientów
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Sus cualificaciones

  • niezbędna znajomość rynku nieruchomości i usług FM w Polsce
  • 3  lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży FM
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne, sprzedażowe i negocjacyjne, bardzo dobra autoprezentacja oraz zorientowanie na wynik
  • dyspozycyjność i mobilność, bardzo dobra organizacja pracy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Nuestra oferta

Oferujemy: • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • niezbędne narzędzia do pracy mobilnej • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia • opiekę zdrowotną, ubezpieczenia • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Sus datos de contacto

Anna Śliwak
Aleje Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
Tel. 22 823 88 11
www.strabag.pl
STRABAG PFS Polska Sp. z .o.o.
Warszawa, Kraków, Wrocław
Servicios/Empresas de servicios
Tiempo completo
Job-ID: req29746

Sobre nosotros

Porque el trabajo en equipo es fundamental para tener éxito.

Como compañía tecnológica europea especializada en servicios de construcción STRABAG construye miles de obras a nivel mundial reuniendo personas, materiales de construcción y equipos adecuados en el lugar y momento correcto. Sin la capacidad de trabajar en equipo - que permite superar límites y áreas geográficas - esto no sería posible. ¡Únase a nuestro equipo!

STRABAG PFS Polska należy do europejskiego koncernu STRABAG SE branży technologii budowlanych. Jako Spółka branży FM oferujemy kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości. Zostań członkiem naszego ZESPOŁU!

Benefits

Otras ofertas de empleo interesantes

Kierownik obiektu (m/k)
Warszawa lub Wrocław lub Bielany Wrocławskie, Magnice
Vollzeit
Młodszy specjalista ds. kadr i płac (m/k)
Pruszków
Vollzeit
Pracownik ds. zakupów (m/k)
Warszawa
Vollzeit

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact