Pracownik ds. zakupów (m/k)

Feladatok

  • negocjowanie umów z dostawcami i podwykonawcami usług serwisowych FM
  • sporządzanie zamówień dla dostawców i podwykonawców usług serwisowych FM
  • koordynowanie dostaw, monitorowanie ich terminowości i zgodności z zamówieniem
  • poszukiwanie nowych dostawców oraz współpraca z dotychczasowymi

Elvárások

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 2 lata na podobnym stanowisku
  • znajomość rynku Facility Management
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia negocjacji z dostawcami i podwykonawcami
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym efektywną komunikację
  • prawo jazdy kategorii B

Amit kínálunk

• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę • opiekę zdrowotną, ubezpieczenia • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Kapcsolattartó

Anna Śliwak
Al. Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
Tel. 22 823 88 11
www.strabag.pl/kariera
STRABAG PFS Polska Sp. z o.o.
Warszawa
Szolgáltatás, szervízüzem
Teljes munkaidő
Job-ID: req29748

Rólunk

Mert siker csak együttműködésből születhet.

A STRABAG vállalatcsoport technológiai konszernként az építőipari szolgáltatások területén évente több ezer építőipari projektet valósít meg, amelyhez a megfelelő szakembereket, építési anyagokat és eszközöket a megfelelő időben és helyen összpontosítja. Ez a határokon és ágazatokon átívelő teljesítmény csapatmunka nélkül nem valósulhatna meg. Legyen csapatunk tagja!

STRABAG PFS Polska należy do europejskiego koncernu STRABAG SE branży technologii budowlanych. Jako Spółka branży FM oferujemy kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości. Zostań członkiem naszego ZESPOŁU!

Juttatások

További érdekes pozíciók

Specjalista ds. Kontraktowych / Contract Manager (m/k)
Woj. Lubelskie lub woj, Dolnośląskie/Opolskie/Sląskie/ Małopolskie
Vollzeit
Administrator Systemów IT - Specjalista w dziale Hosting IT (m/k)
Pruszków
Vollzeit
Program stażowy STRABAG DLA FINANSISTÓW (m/k)
ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków
Vollzeit

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact