CSOPORT GÉPÉSZ

Feladatok

  •  Illetékességi területhez tartozó betongyártással összefüggésben lévő gépek, eszközök karbantartásának ellenőrzése, állapotának felmérése, üzemképességének folyamatos fenntartása, egyes javítások elvégzése, javítások elvégeztetése alvállalkozókkal.

Elvárások

  • Számítógép kezelési ismeret
  • Előny: középfokú végzettség, gépésztechnikusi, villanyszerelői és / vagy lakatos végzettség
  • Előny: betongyári gépészeti tapasztalat
  • Felelősségtudat
  • Problémamegoldó képesség
  • Szervezőképesség

Kapcsolattartó

Nagy Sándor
Gábor Dénes u. 2. D épület
1117 Budapest
Tel. +36 30 530 8733
www.frissbeton.hu
FRISSBETON KFT
Budapest, Gyál, Salgótarján
Egyéb tevékenységek
Teljes munkaidő
Job-ID: req29789

Rólunk

Mert siker csak együttműködésből születhet.

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

A FRISSBETON Kft. a STRABAG építőipari konszern beton gyártásával foglalkozó magyarországi leányvállalata. A FRISSBETON Kft. 24 állandó telephelyével és 6 mobil betonüzemével országos szinten évek óta piacvezető szerepet foglal el. Az általunk előállított transzportbetont felhasználják az építőipar valamennyi ágazatában: a magasépítés, a mélyépítés és a speciális mélyépítés területén egyaránt.

Juttatások

További érdekes pozíciók

TELEPVEZETŐ - ÜZLETKÖTŐ
H-5600 BÉKÉSCSABA Ipari út 4.
Vollzeit
TELEPVEZETŐ
8200 Veszprém, Tüzér út 69.
Vollzeit
TELEPVEZETŐ
8000 Székesfehérvár, Farkasvermi út 8.
Vollzeit

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact