Кандидатствай

Inżynier budowy instalacji słaboprądowych (m/k)

Задачи

  • kompleksowa koordynacja projektów z branży instalacji słaboprądowych (SAP, DSO, SSWiN, BMS itp.) w Dziale Projektów Instalacji Elektrycznych
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych prac
  • współpraca z kierownikami projektów
  • nadzorowanie prac podległych pracowników i podwykonawców
  • przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji

Вашите квалификации

  • wykształcenie techniczne (elektrotechnika, automatyka); preferowany kierunek studiów - elektrotechnika
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • dyspozycyjność, dokładność
  • prawo jazdy kat.B

Ние предлагаме

• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę • opiekę zdrowotną, ubezpieczenia • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Вашите контакти

Anna Śliwak
Al. Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
Tel. 22 823 88 11
www.strabag.pl/kariera
STRABAG PFS Polska Sp. z o.o.
Warszawa
Услуги/обслужващи фирми
Пълен работен ден
Job-ID: req29994

За нас

Защото успехът възниква от съвместната работа.

Като европейски технологичен концерн за строителни услуги ЩРАБАГ изпълнява всяка година хиляди съоръжения по целия свят, събирайки заедно правилните хора, материали и оборудване на точното място и в точното време. Това не би било възможно без работа в екип – отвъд географските граници и организационни единици. Станете част от нашия екип!

STRABAG PFS Polska należy do europejskiego koncernu STRABAG SE branży technologii budowlanych. Jako Spółka branży FM oferujemy kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości.

Benefits

Други интересни свободни позиции

Kierownik projektu instalacji sanitarnych (m/k)
Warszawa
Vollzeit
Kierownik techniczny obiektu (m/k)
Warszawa
Vollzeit
Inżynier budowy instalacji sanitarnych (m/k)
Warszawa
Vollzeit

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact