Kierownik projektu instalacji sanitarnych

Feladatok

  • prowadzenie i nadzorowanie robót z branży klimatyzacja, ogrzewnictwo, instalacje sanitarne  i  przeciwpożarowe
  • zarządzanie projektem od etapu przygotowania budżetu do rozliczenia końcowego
  • zarządzanie powierzonymi  robotami i raportowanie  do  przełożonego; kontrola terminowości oraz jakości prac
  • nadzorowanie prac podległych pracowników i podwykonawców, nadzór na bezpieczeństwem i higieną pracy
  • pozyskiwanie i weryfikowanie dostawców i podwykonawców
  • weryfikacja dokumentacji projektowej i technicznej
  • przygotowywanie zapytań ofertowych na podstawie dokumentacji
  • przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji powykonawczych

Elvárások

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie techniczne (klimatyzacja, ogrzewnictwo i instalacje sanitarne); preferowany kierunek studiów – inżynieria środowiska
  • uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania robót w zakresie instalacji sanitarnych
  • praktyczna znajomość zagadnień projektowych, odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym
  • prawo jazdy kat.B

Amit kínálunk

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji • stanowisko z potencjałem rozwoju • opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, Multisport • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Kapcsolattartó

Anna Śliwak
Aleje Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
Tel. 22 823 88 11
www.strabag-pfs.pl
STRABAG PFS
Warszawa lub Wrocław
Magasépítés
Teljes munkaidő
Job-ID: req30426

Rólunk

A fejlődés velünk kezdődik.

A STRABAG-nál világszerte 2.400 telephelyen mintegy 86.000 ember építi a modern jövőt. Ennek során nem csak projektjeinket, hanem minden egyes munkatársunkat egyediség és egyéni erősségek tüntetik ki. Legyen szó magas- és mérnöki építésről, út- és mélyépítésről, híd- és alagútépítésről, projekttervezésről, építőanyag-gyártásról vagy épületmenedzsmentről – mi tovább gondoljuk az építést, hogy Európa leginnovatívabb és legfenntarthatóbb építéstechnológiai konszernje lehessünk. Az esélyegyenlőség, a diverzitás és az elfogadás szerves része mindannak, amik vállalatként vagyunk, és ahogyan dolgozunk. A kitűzött célokat együtt, partnerként valósítjuk meg, és az új feladatokkal együtt növekszünk. Együtt nagy dolgokat hozunk létre. Építsd velünk a jövőt!

itt

vagy az adatkezelési nyilatkozatban a sütibeállítások alatt adhatja meg. A megadott beleegyezés visszavonása azonos módon történhet.

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Juttatások

További érdekes pozíciók

Specjalista/-tka ds. dokumentacji technicznej
Warszawa
Vollzeit
Inżynier/ ka ds. Instalacji Elektrycznych
Płock
Vollzeit
Inżynier budowy instalacji sanitarnych
Warszawa lub Toruń
Vollzeit

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact