Kierownik projektu instalacji sanitarnych

Обязанности

  • prowadzenie i nadzorowanie robót z branży klimatyzacja, ogrzewnictwo, instalacje sanitarne  i  przeciwpożarowe
  • zarządzanie projektem od etapu przygotowania budżetu do rozliczenia końcowego
  • zarządzanie powierzonymi  robotami i raportowanie  do  przełożonego; kontrola terminowości oraz jakości prac
  • nadzorowanie prac podległych pracowników i podwykonawców, nadzór na bezpieczeństwem i higieną pracy
  • pozyskiwanie i weryfikowanie dostawców i podwykonawców
  • weryfikacja dokumentacji projektowej i technicznej
  • przygotowywanie zapytań ofertowych na podstawie dokumentacji
  • przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji powykonawczych

Ваша квалификация

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie techniczne (klimatyzacja, ogrzewnictwo i instalacje sanitarne); preferowany kierunek studiów – inżynieria środowiska
  • uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania robót w zakresie instalacji sanitarnych
  • praktyczna znajomość zagadnień projektowych, odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym
  • prawo jazdy kat.B

Мы предлагаем

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji • stanowisko z potencjałem rozwoju • opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, Multisport • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Ваши контакты

Anna Śliwak
Aleje Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
Tel. 22 823 88 11
www.strabag-pfs.pl
STRABAG PFS
Warszawa lub Wrocław
строительные конструкции
полный рабочий день
Job-ID: req30426

о нас

Вместе мы сильны. В команде.

Более 86 000 человек на более чем 2 400 объектах: работающий по всему миру строительный концерн STRABAG опирается на самые надежные команды, которые могут выполнять самые разные задачи. Когда необходима успешная реализация проектов, свой вклад должен вносить каждый из нас. Командная работа и развитие своего личного потенциала: возможности карьерного роста в STRABAG столь же разнообразны как наши заказы.

здесь

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefits

др.интересные вакансии

Specjalista ds. Kalkulacji Instalacji Sanitarnych
ul. Parzniewska 10, Pruszków
Vollzeit
Specjalista / -ka ds. Kalkulacji
Łódź + woj. łódzkie
Vollzeit
Kierownik/Kierowniczka Robót
Siemianowice Śląskie
Vollzeit

Положение о защите данных

Выходные данные

Правовая информация

Контакты