Inżynier budowy instalacji sanitarnych (m/k)

Ihre Aufgaben

  • prowadzenie robót z branży klimatyzacja, ogrzewnictwo, instalacje sanitarne  i  przeciwpożarowe
  • zarządzanie powierzonymi  robotami i raportowanie  do  kierownika projektu; kontrola terminowości oraz jakości prac
  • nadzorowanie prac podległych pracowników i podwykonawców, nadzór na bezpieczeństwem i higieną pracy
  • pozyskiwanie i weryfikowanie dostawców i podwykonawców
  • weryfikacja dokumentacji projektowej i technicznej
  • przygotowywanie zapytań ofertowych na podstawie dokumentacji
  • przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji powykonawczych

Ihre Qualifikationen

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie techniczne (klimatyzacja, ogrzewnictwo i instalacje sanitarne); preferowany kierunek studiów – inżynieria
  • mile widzianeuprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania robót w zakresie instalacji sanitarnych
  • praktyczna znajomość zagadnień projektowych, odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym
  • prawo jazdy kat.B

Wir bieten

• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat w międzynarodowej firmie • możliwość udziału w ciekawych projektach i realizacjach • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Ihr Kontakt

Anna Śliwak
Aleje Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
Tel. 22 823 88 11
www.strabag.pl/kariera
STRABAG PFS Polska Sp. z o.o.
Warszawa
Dienstleistungen/Servicebetriebe
Vollzeit
Job-ID: req30432

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

Sukces zależy od pracy zespołowej! STRABAG PFS Polska należy do europejskiego koncernu branży technologii budowlanych STRABAG SE. Nasza Spółka rozwija się bardzo dynamicznie, w związku z czym aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Benefits

weitere interessante Jobs

Inżynier budowy instalacji słaboprądowych (m/k)
Warszawa
Vollzeit
Kierownik techniczny obiektu (m/k)
Warszawa
Vollzeit
Kierownik projektu instalacji sanitarnych (m/k)
Warszawa
Vollzeit

Datenschutz Erklärung