Postular ahora

ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK (MAGASÉPÍTÉS)

Tareas

  • magasépítési projektek műszaki előkészítési, felmérési feladatainak elvégzése, döntés előkészítés
  • alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, műszaki ellenőrzése, kiértékelése
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal és a projekt helyszínén dolgozó munkatársakkal
  • kapcsolattartás a tervezőkkel és a megrendelő képviselőivel
  • műszaki egyeztetések lebonyolítása, utókalkuláció

Sus cualificaciones

  • felsőfokú szakirányú végzettség (építő-/építészmérnök)
  • legalább egy év szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • német- és/vagy angolnyelv-ismeret

Nuestra oferta

A magasépítési ágazat generálkivitelezési területére a STRABAG Infoparkban található központjába keresünk egy elhivatott és a néha monotonabb feladatoktól sem idegenkedő ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK munkatársat. Az előkészítő csapat tagjaként részt vesz a kivitelezés alatt álló magasépítési projektek előkészítési munkáiban, de szükség szerint magasépítési pályázatok előkészítésében is. Munkája során egy, a STRABAG által fejlesztett műszaki kalkulációs szoftvert fog használni, amelyhez elengedhetetlen a számítástechnikai affinitás illetve a német- vagy angolnyelv-ismeret. Az ideális jelölt rendelkezik 1-2 év szakmai tapasztalattal, és nyitott arra, hogy alaposabban megismerje a magasépítési projektek előkészítésének és kivitelezésének folyamatait. Az elsősorban adminisztratív munka pontos és felelősségteljes hozzáállást kíván, azonban új munkatársunk a kivitelezési munkálatok helyszíni ellenőrzésében is részt vehet. Ha ön kezdő építő- vagy építészmérnök az sem akadály. Ebben a munkakörben elsajátíthatja az összetett építőtechnológiai kivitelezés megvalósításának folyamatát, és megismerhet egy komplex műszaki kalkulációs programot. A szoftver használatát saját konszern akadémiánk tanfolyamán fogja megtanulni. Munkatársainknak lehetősége van a szakmán belüli kiteljesedésre, a munkaterületek és munkanemek között cégünk átjárhatóságot biztosít szervezetünkben. Ha fontos Önnek a biztonság és a változatosság, várjuk jelentkezését.

Sus datos de contacto

Tóth Andrea Anna
Gábor Dénes utca 2. INFOPARK D ép.
H-1117 Budapest
Tel. +36 1 358 5281
www.strabag.hu
STRABAG-MML Kft.
Budapest (XI. kerület, INFOPARK)
Construcción de edificio
Tiempo completo
Job-ID: req31660

Sobre nosotros

Mert siker csak együttműködésből születhet.

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából.

Benefits

Otras ofertas de empleo interesantes

VÁLLALKOZÁSI ELŐKÉSZÍTŐ (MAGASÉPÍTÉS)
Budapest (INFOPARK)
Vollzeit
Technikus
Monostorapáti
Vollzeit
MŰVEZETŐ (SZÁRAZÉPÍTÉS)
Cegléd
Vollzeit

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact