Aplica acum

Aplica acum

Aplica acum

Aplica acum

ASZTALOS

Responsabilitati

  • Egyedi előregyártott vasbetonszerkezetek, egyedi fa zsaluzatának készítése, fa anyagú, gyári zsaluhéjjból.
  • Asztalosipari gépek használata
  • A leszabott zsaluanyag táblásítása, zsalu asztalon történő összeállítása kézi szerszámok segítségével.
  • A hőszigetelt elemek készítéséhez szükséges hőszigetelő anyagok méretre szabása, elhelyezése a zsaluzaton.

Calificarile Dvs.

  • Szakirányú végzettség/ tapasztalat
  • Problémamegoldó képesség
  • Elhivatottság

Va oferim

Gyáli vasbeton elemeket gyártó üzemünkbe keresünk szakképzett munkatársakat. Ha érdekli a munkalehetőség, és szeretne egy korszerű gyár csapatának tagja lenni, akkor jelentkezzen. Mert siker csak együttműködésből születhet.

Contact

Besenyi Sándor
Gábor Dénes u. 2. (Infopark D épület)
H-1117 Budapest
Tel. +36 30 904 06 95
www.strabag.hu
Strabag Építőipari Zrt.
Gyál
Constructii civile
Full time
Job-ID: req31974

Despre noi

Mert siker csak együttműködésből születhet.

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

Benefits

alte job-uri interesante

Produktionsmitarbeiter/Produktionsmitarbeiterinnen
H-8296 Monostorapati
Vollzeit
TEHERGÉPKOCSI VEZETŐ - KCR
Budapest - Pest megye
Vollzeit
KŐMŰVES
Gyál
Vollzeit

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact