Údržbár (m / ž)

Aufgaben

  • Vykonávanie preventívnej údržby výrobných a technologických zariadení.
  • Spolupracovanie pri odstránení porúch a nedostatkov zistených pri revíziách.
  • Vykonávanie preventívnej údržby na všetkých typoch zariadení.
  • Identifikácia opotrebovaných dielcov a hlásenie nadriadenému.
  • Zabezpečenie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu budov a zverených objektov.
  • Udržiavanie poriadku a čistoty vo výrobnom závode.
  • Dodržiavanie BOZP predpisov.

Qualifikationen

  • Ukončené SŠ vzdelanie technické (strojárske, elektro).
  • Zodpovednosť, manuálna zručnosť, flexibilita, precíznosť, tímová spolupráca, zodpovedný prístup k práci.
  • Schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté problémy, analytické a technické myslenie.
  • Práca vo výškach.
  • Znalosť čítania technických výkresov (výhodou).
  • Žeriavnicky preukaz (výhodou).
  • Obsluha tlakových nádob (výhodou).

Wir bieten

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,20 € / hodina, v závislosti od schopností a skúseností.

Kontakt

Ing. Petra Frisová
Mlynské nivy 61/A
820 15 / Bratislava
Tel. +421 2 32622046
www.strabag-pozemne.sk
STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s.r.o.
závod Sereď
Hochbau
Vollzeit
Job-ID: req34845

Über uns

Pokrok sa začína u nás.

V skupine STRABAG buduje pokrok 86 000 ľudí, ktorí pracujú v 2 400 pobočkách po celom svete. Jedinečnosť a sila charakterizujú nielen naše projekty, ale aj každého z nás. Vo všetkom, čo robíme – či už v pozemnom staviteľstve, pri výstavbe inžinierskych stavieb, ciest, mostov alebo tunelov, v developmente, pri výrobe stavebných materiálov alebo pri správe budov – myslíme na budúcnosť, aby sme sa stali najinovatívnejším a najudržateľnejším technologickým stavebným koncernom v Európe. Rovnosť príležitostí, diverzita a inklúzia sú neoddeliteľnou súčasťou našej firemnej identity a spôsobu našej práce.
Úspešne a na partnerskom princípe realizujeme naše projekty a rastieme s novými úlohami. Spoločne dosahujeme veľké ciele. Buduj s nami budúcnosť!
Ozvi sa nám teraz a staň sa členom nášho tímu.

STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s.r.o. je spoločnosť s viac ako 50-ročnou tradíciou v stavebnej výrobe, od roku 2004 súčasťou európskeho stavebného koncernu STRABAG. Svojou činnosťou sa zameriava najmä na: • dodávka a realizácia stavieb na kľúč • realizácia inžinierskych stavieb • výroba a montáž prefabrikovaných konštrukcií • rekonštrukcie historických a pamiatkovo chránených stavieb.

hier

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefits

Weitere interessante Jobs

Žeriavnik vo výrobnej hale m/ž
závod Sereď
Vollzeit
Robotník HSV m/ž
závod Sereď
Vollzeit
Vodič autožeriavu m/ž
závod Sereď
Vollzeit

Datenschutzerklärung