Bauleiter:in (m/w/d) Lärmschutzwände Bahn

Задачи

  • Eigenverantwortliche Planung und Durchführung von Bauprojekten, speziell die Montage von Lärmschutzwänden für die Deutsche Bahn AG
  • Kontrolle des Bauablaufs und Durchführen der Baustellenergebniskontrolle
  • Koordination der Einsätze von Fachingenieuren, Fachberatern, Personal und Nachunternehmern

Вашите квалификации

  • Abgeschlossenes Studium des Bauingenieurwesens (Diplom, Bachelor, Master) idealerweise in der FR Verkehrswegebau oder vergleichbare Ausbildung
  • Berufserfahrung in vergleichbarer Aufgabenstellung sowie entsprechende Branchenkenntnisse
  • die Fähigkeit, mit Termin- und Kostendruck souverän umzugehen
  • selbstständige, engagierte, systematische  und eigenverantwortliche Arbeitsweise
  • gute bautechnologische Kenntnisse
  • sehr gute Kenntnisse in allgemeinen (MS-Office) und branchenspezifischen EDV-Anwendungen z. B. iTwo
  • sehr gutes Wissen um bauspezifische Verträge, Gesetze und Vorschriften (z. B. VOB, BGB)
  • Erfahrungen mit Auftraggeber Deutsche Bahn AG wünschenswert

Ние предлагаме

Bei uns stehen Ihnen alle Wege offen! Es erwarten Sie vielfältige Aufgaben, die Mitarbeit in dynamischen Teams, spannende Projekte und eine praxisorientierte Aus-und Weiterbildung. Sie bekommen die einmalige Möglichkeit, von den vielfältigen Erfahrungen eines weltweit tätigen Konzerns zu profitieren und sich fachlich und persönlich weiterzuentwickeln. Bei Interesse senden Sie uns bitte Ihre vollständigen und aussagekräftigen Bewerbungsunterlagen mit Angabe Ihres Eintrittstermins sowie Ihrer Gehaltsvorstellung über das Onlineformular auf unserer Karriereseite.

Вашите контакти

Claudia Seibt
Dresdner Str. 21
01705 Freital
Tel. +49 351 64106-130
www.strabag-rail.com
STRABAG Rail GmbH, Direktion Bahnbau DE, Bereich Ost
Строителство на пътища
Пълен работен ден
Job-ID: req35451

За нас

Прогресът започва с нас.

В ЩРАБАГ работят около 86 000 души в 2 400 локации по целия свят, които работят върху прогреса. Нашите проекти се характеризират със своята уникалност и индивидуални силни страни, така както и всеки един от нас. Независимо дали става въпрос за високо и инженерно строителство, пътно и подземно строителство, строителство на мостове и тунели, разработване на проекти, производство на строителни материали или управление на сгради - ние мислим напред и се стремим да се превърнем в най-иновативния и устойчив концерн за строителни технологии в Европа. Равните възможности, многообразието и приобщаването са неразделна част от това, което представляваме като компания и начина, по който работим. Заедно реализираме проектите успешно и в партньорство и израстваме с новите задачи. Заедно създаваме нещо велико. Изгради бъдещето с нас!
Кандидатствай сега и стани част от нашия екип.

За да може да гледате това видео, трябва да приемете бисквитки от американски доставчици. Детайли за това можете да намерите през настройките за бисквитки в нашата декларация за Защита на данни. Съгласието за включване на бисквитки от американски доставчици може да бъде дадено или

тук

или през през настройките за бисквитки в нашата декларация за Защита на данни Оттеглянето на вече даденото съгласие може да стане по същия начин.

За да оттеглите даденото съгласие за включване на бисквитки от американски доставчици, моля натиснете тук. Алтернативно можете да оттеглите даденото съгласие през настройките за бисквитки в нашата декларация декларация за Защита на данни.

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefits

Други интересни свободни позиции

Vermessungstechniker:in (m/w/d)
Vollzeit
Werkstudent:in (m/w/d) im Verkehrswegebau
Werkvertrag
Bautechniker:in (m/w/d) Abrechnung
Vollzeit

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact