Monter – spawacz konstrukcji stalowych (m / k)

Zadania

  • Współpraca przy wymagających projektach konstrukcji stalowych w Niemczech i innych krajach europejskich
  • samodzielny montaż elementów stalowych i konstrukcji stalowych zgodnie ze specyfikacją

Wymagania

  • Doświadczenie w zakresie montażu oraz spawania metoda 111 konstrukcji stalowych, najlepiej w zakresie budowy elektrowni i zakładów przemysłowych oraz budowy mostów stalowych
  • Uprawnienia oraz doswiadczenie w obsludze podestow ruchomych obowiazkowe oraz uprawnienia do obsługi ładowarek teleskopowych mile widziane
  • Umiejętność i kwalifikacje do spawania metodą 111 obowiazkowe
  • Znajomość języka niemieckiego i podstawowa znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Gotowość do podróży służbowych na place budowy w Niemczech i innych krajach europejskich
  • Elastyczność, punktualność, zaangażowanie
  • Gotowość do pracy na wysokości

Oferujemy

Z nami wszystkie drogi są dla Ciebie otwarte. Czeka na Ciebie interesujące pole działania, które sam możesz kształtować, praca w koleżeńskich zespołach, ekscytujące projekty, znane duże budowy oraz podnoszenie kwalifikacji w wykonywanym zawodzie w postaci szkoleń organizowanych przez firmę. Zapewniamy regularne, comiesięczne wypłaty wynagrodzeń , 30 dni urlopu, dodatek urlopowy oraz swiateczny, ubezpieczenie zdrowotne, system emerytalny, grupowe ubezpieczenie od wypadków, imprezy integracyjne, imprezy pracownicze i zajęcia sportowe. Czekamy na Państwa dokumenty aplikacyjne, jeżeli to możliwe w języku niemieckim, z podaniem najwcześniejszego możliwego terminu rozpoczęcia pracy, za pośrednictwem formularza online.
Züblin Stahlbau GmbH
Hosena/Senftenberg
Budownictwo ogólne
Pełny etat
Job-ID: req43804

O nas

Fortschritt beginnt mit uns.

Als Teil der weltweit tätigen STRABAG SE und Nummer eins im deutschen Hoch- und Ingenieurbau bauen wir bei ZÜBLIN laufend am Fortschritt. Einzigartigkeit und individuelle Stärken kennzeichnen dabei unsere Projekte und jede:n Einzelne:n von uns.
Ob im Hoch- und Ingenieurbau, Spezialtiefbau, Tunnel-, Stahl- und Holzbau oder in der Bauwerkserhaltung – wir denken Bauen weiter, um der innovativste und nachhaltigste Bautechnologiekonzern Europas zu werden. Chancengleichheit, Vielfalt und Inklusion sind integrale Bestandteile dessen, wer wir als Unternehmen sind und wie wir arbeiten. Gemeinsam setzen wir Projekte erfolgreich und partnerschaftlich um und wachsen an neuen Aufgaben. Gemeinsam erschaffen wir Großes.
Bau mit uns die Zukunft! Bewirb dich jetzt und werde Teil unseres Teams.

Die Züblin Stahlbau GmbH mit Sitz in Hosena ist eines der führenden deutschen Stahlhoch-, Stahlbrücken-und Fassadenbauunternehmen. Unser Anspruch: erstklassige Produkte und professionelle Leistungen für effizientes Bauen aus einer Hand. Ausgestattet mit zwei modernen Fertigungsstätten, spezialisiertem Know-how und starken Partnerschaften in allen Bereichen erzielen wir die technisch und wirtschaftlich optimale Lösung – für jede Herausforderung.

tutaj

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefity

Inne ciekawe oferty pracy

Brygadzistka/ brygadzista montażu konstrukcji stalowych (m/k)
Vollzeit
Monter konstrukcji stalowych (m / k)
Vollzeit

Polityka prywatności

Metryczka

Informacja prawna

Kontakt