bagrista - Milevsko

STRABAG a.s. Budownictwo Drogowe Milevsko Job-ID: req21476

O nas

Pracovní pozice je vypsána pro koncernovou firmu STRABAG a.s., dir. TD. Staňte se součástí našeho týmu!

Zadania

  • řízení a obsluha bagru, hydraulická ruky, zemní práce
  • běžná údržba stroje, dohled na bezpečnost zařízení, manuální práce
  • vedení běžných záznamů o provozu

Wymagania

  • řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz
  • jeřábnický průkaz vítán, není však podmínkou
  • strojnický průkaz
  • technická zdatnost, profesionalita
  • spolehlivost, dochvilnost

Oferujemy

Nabízíme: jistota zázemí silného koncernu, záruka pravidelně vyplácené mzdy, možnost rozšíření kvalifikace na stavební stroje, každodenní návrat domů, výborné mzdové podmínky včetně proplácení přesčasů, práci i pro aktivní a zkušené řidiče.

Firma

Różnorodność projektów w kraju i za granicą

Stabilne miejsce pracy

Dobra atmosfera w pracy i otwartość

U podstaw naszego działania leży praca zespołowa – TEAMS WORK.

Rozwój

Planowanie kariery – coroczna rozmowa z pracownikiem dla wsparcia rozwoju zawodowego

Wewnętrzna Akademia Koncernu oferująca szeroki wybór szkoleń i kursów

Zróżnicowane ścieżki kariery w Koncernie

Awanse wewnętrzne

Lokalizacja

Działamy na terenie całego kraju (możliwość pracy w delegacji)

Szczegółowe informacje o konkretnej lokalizacji przekaże wskazana osoba do kontaktu

Parking i kantyna/pomieszczenie socjalne

Imprezy integracyjne/spotkania firmowe

Wynagrodzenie

Umowa o pracę na starcie

Finansowanie inicjatyw prozdrowotnych w ramach "Zarządzania zdrowiem w miejscu pracy"

Świadczenia socjalne

Wynagrodzenie dostosowywane do doświadczenia kandydata i profilu stanowiska

Twój kontakt

Karin Bílková
Na Bělidle 198/21
150 00 Praha 5
Tel. +420 222 868 220