Disponent/disponentka- Miroslav

STRABAG BMTI s.r.o. Usługi/Spółki serwisowe Malinovského 1228, 671 72 Miroslav Job-ID: req23094

O nas

STRABAG BMTI s.r.o. je koncernová společnost STRABAG SE, která se zabývá obstaráváním, servisem a pronájmem stavebních stroju a motorových vozidel.

Zadania

  • zpracování podkladů pro příjem a výdej bednění a lešení ze skladu zpracování dat a administrativní podpora

Wymagania

  • SS vzdělání
  • uživatelská znalost PC
  • komunikativnost
  • řidičský průkaz sk. B
  • spolehlivost,
  • pečlivost schopnost pracovat v týmu
  • základní znalost NJ

Oferujemy

zajímavé platové ohodnocení stravenky v hodnotě 105 Kč zaškolení 5 týdnů dovolené

Firma

Różnorodność projektów w kraju i za granicą

Stabilne miejsce pracy

Dobra atmosfera w pracy i otwartość

U podstaw naszego działania leży praca zespołowa – TEAMS WORK.

Rozwój

Planowanie kariery – coroczna rozmowa z pracownikiem dla wsparcia rozwoju zawodowego

Wewnętrzna Akademia Koncernu oferująca szeroki wybór szkoleń i kursów

Zróżnicowane ścieżki kariery w Koncernie

Awanse wewnętrzne

Lokalizacja

Działamy na terenie całego kraju (możliwość pracy w delegacji)

Szczegółowe informacje o konkretnej lokalizacji przekaże wskazana osoba do kontaktu

Parking i kantyna/pomieszczenie socjalne

Imprezy integracyjne/spotkania firmowe

Wynagrodzenie

Umowa o pracę na starcie

Finansowanie inicjatyw prozdrowotnych w ramach "Zarządzania zdrowiem w miejscu pracy"

Świadczenia socjalne

Wynagrodzenie dostosowywane do doświadczenia kandydata i profilu stanowiska

Twój kontakt

Jana Földváryová
Mlynské Nivy 61/A
825 18 Bratislava
Tel. +421 2 3262-1104
www.strabag.sk