Ekonóm/-ka betonárne

STRABAG s.r.o. Budownictwo Drogowe Mlynské Nivy 61/A, 825 18 Bratislava Job-ID: req23236

Zadania

  • Nahrávanie došlých faktúr
  • Vyhotovovanie odberateľských faktúr
  • Účtovanie pokladničných dokladov
  • Zadávanie časového rozlišenia
  • Nahrávanie materiálovych listov
  • Mesačné inventúry na betonárni
  • Mesačné reporty o výrobe
  • Interné preúčtovanie
  • Odhady HV

Wymagania

  • SŠ s maturitou ekonomického zamerania
  • Ovládanie účtovníctva
  • MS Excel, MS Word, Lotus
  • Znalosť programu AS-400 - výhodou
  • Znalosť nemeckého jazyka - výhodou
  • Flexibilita

Oferujemy

Platové ohodnotenie: 900-1100 Eur brutto Využitie športových zariadení Stravné lístky Návšteva kín a divadiel

Firma

Różnorodność projektów w kraju i za granicą

Stabilne miejsce pracy

Dobra atmosfera w pracy i otwartość

U podstaw naszego działania leży praca zespołowa – TEAMS WORK.

Rozwój

Planowanie kariery – coroczna rozmowa z pracownikiem dla wsparcia rozwoju zawodowego

Wewnętrzna Akademia Koncernu oferująca szeroki wybór szkoleń i kursów

Zróżnicowane ścieżki kariery w Koncernie

Awanse wewnętrzne

Lokalizacja

Działamy na terenie całego kraju (możliwość pracy w delegacji)

Szczegółowe informacje o konkretnej lokalizacji przekaże wskazana osoba do kontaktu

Parking i kantyna/pomieszczenie socjalne

Imprezy integracyjne/spotkania firmowe

Wynagrodzenie

Umowa o pracę na starcie

Finansowanie inicjatyw prozdrowotnych w ramach "Zarządzania zdrowiem w miejscu pracy"

Świadczenia socjalne

Wynagrodzenie dostosowywane do doświadczenia kandydata i profilu stanowiska

Vitajte na stránke s naším online formulárom!

Twój kontakt

Jana Földváryová
Mlynské Nivy 61/A
825 18 Bratislava
Tel. +421 2 3262-1104
www.strabag.sk