GEODÉTA

STRABAG Általános Építő Kft. sonstige Geschäftsfelder Jász-Nagykun-Szolnok, Csongrád, Bács-Kiskun megye területe Job-ID: req23337

Über uns

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig.

Ihre Aufgaben

  • terepi mérésekben történő részvétel, a mérési eredmények térinformatikai és tervezői szoftverek segítségével történő feldolgozása
  • a bevezetett, és bevezetésre kerülő térinformatikai rendszerek használata
  • légi és egyéb felvételeket, műholdas képeket, földmérési dokumentumokat és adatokat, meglévő térképeket és nyilvántartásokat, jelentéseket és statisztikákat tanulmányoz
  • földmérési (vízszintes és magassági) alappontokat, korábbi mérési és kitűzési vázlatokat, különböző méretarányú térképeket elemez
  • méréseket és számításokat végez építmények süllyedésének és mozgásainak meghatározásához
  • különféle számítógépes alkalmazások segítségével feldolgozza a mérési eredményeket
  • a mérési eredmények alapján tervezi, összeállítja, átdolgozza a térképeket, tervdokumentációt elkészít
  • kitűzi a térképen feltüntetett földfelszíni létesítmények pontos helyét
  • légi felvételeket tanulmányoz és azok adatai alapján terepmodelleket állít elő

Ihre Voraussetzungen

  • felsőfokú geodéziai és térinformatikai ismereteket biztosító végzettség
  • minimum 5 éves releváns tapasztalat
  • geodéziai tervezői jogosultság
  • geodéziai modellek készítésében szerzett jártasság
  • építőgépek geodéziai modellről történő vezérlésében szerzett gyakorlat

Wir bieten

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standort

Fragen Sie Ihre Ansprechperson nach dem individuellen Angebot am Standort

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

z.B. Kooperationen mit Kindertagesstätten

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung sowie Prämiensystem

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

Mitarbeiterrabatte bei verschiedenen Unternehmen und Onlinedienstleistern

monetäre Vergünstigungen (Länder- und Konzernfirmenabhängig)

Mert siker csak együttműködésből születhet!

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is csapatunk tagja!

Ihr Ihr Kontakt

Miskei Anita
Gábor Dénes utca 2. D épület (INFOPARK)
H-1117 Budapest
Tel. +36 1 358-5417
www.strabag.hu