Facharbeiter/Facharbeiterin, Vorarbeiter/Vorarbeiterin

Zadania

  • Einsatz auf Baustellen in Niederösterreich im Bereich Tiefbau und Unterbau

Pani/Pana kwalifikacje

  • Abgeleisteter Präsenzdienst
  • Führerschein B

Oferujemy

Bruttostundenlohn Facharbeiter/Facharbeiterin ab € 15,05, Vorarbeiter/Vorarbeiterin ab € 16,53, Hilfspolier/Hilfspolierin ab € 16,99, Maschinist/Maschinistin ab € 15,04. Darüber hinaus nach Vereinbarung aufgrund von Ausbildung, Qualifikation und Berufserfahrung! Werden Sie Teil unseres Teams! Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung.

Twój kontakt

Eduard Lehner
An der Bahn 4
3351 St. Peter in der Au
Tel. +43 7477 42253-13
www.strabag.at
STRABAG AG - Verkehrswegebau Dir. AD
Niederösterreich - St. Valentin bis Amstetten
Budownictwo Drogowe
Pełny etat
Job-ID: req23348

O nas

Sukces zależy od pracy zespołowej.

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej, łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

Benefits

Inne ciekawe oferty pracy

Vorarbeiter/Vorarbeiterinnen, Schalungsbauer/Schalungsbauerin
Thalgau
Vollzeit
Lehrling Tiefbau
Kramsach und Tiroler Unterland
Ausbildung
Vorarbeiter/Vorarbeiterin, Facharbeiter/Facharbeiterin Tiefbau und Betonbau
St. Johann/Pg.
Vollzeit

Polityka prywatności

Metryczka

Informacja prawna

Kontakt