GEODÉTA

STRABAG Általános Építő Kft. Piony Specjalne Győr Job-ID: req23452

O nas

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig.

Zadania

  • kivitelezéshez szükséges geodéziai munkák
  • geodéziai mérések és minősítések elvégzése a kivitelezés során
  • megvalósulási dokumentumokhoz szükséges adatszolgáltatás

Wymagania

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • német nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • ELŐNY: MMK regisztráció

Oferujemy

Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos továbbképzéséről, szakmai fejlődéséről. Az építéshelyen kivitelezésben dolgozók téli és nyári teljes munkaruházatot kapnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából. Versenyképes fizetéssel, szolgálati gépkocsi biztosításával várjuk a jelentkezőket! Amennyiben Ön rendelkezik tapasztalattal, és szeretne egy nagy múltú stabil vállalatnál dolgozni, vagy ha pályakezdő, de kész tanulni, és érdekli a területre jellemző változatosság és kihívás, akkor nálunk a helye.

Firma

Różnorodność projektów w kraju i za granicą

Stabilne miejsce pracy

Dobra atmosfera w pracy i otwartość

U podstaw naszego działania leży praca zespołowa – TEAMS WORK.

Rozwój

Planowanie kariery – coroczna rozmowa z pracownikiem dla wsparcia rozwoju zawodowego

Wewnętrzna Akademia Koncernu oferująca szeroki wybór szkoleń i kursów

Zróżnicowane ścieżki kariery w Koncernie

Awanse wewnętrzne

Lokalizacja

Działamy na terenie całego kraju (możliwość pracy w delegacji)

Szczegółowe informacje o konkretnej lokalizacji przekaże wskazana osoba do kontaktu

Parking i kantyna/pomieszczenie socjalne

Imprezy integracyjne/spotkania firmowe

Wynagrodzenie

Umowa o pracę na starcie

Finansowanie inicjatyw prozdrowotnych w ramach "Zarządzania zdrowiem w miejscu pracy"

Świadczenia socjalne

Wynagrodzenie dostosowywane do doświadczenia kandydata i profilu stanowiska

Mert siker csak együttműködésből születhet!

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is csapatunk tagja!

Twój kontakt

Miskei Anita
Gábor Dénes u. 2. (Infopark D épület)
H-1117 Budapest
Tel. +36 1 358-5417
www.strabag.hu