ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK (MAGASÉPÍTÉS)

STRABAG Építő Kft./magasépítés Hoch- und Ingenieurbau Budapest (XI. kerület, INFOPARK) Job-ID: req23510

Über uns

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. A magasépítési ágazat nagylétesítmények projektcsapatába keresünk egy elhivatott, a monotonabb feladatoktól sem idegenkedő ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK munkatársat. Az előkészítő csapat tagjaként részt vesz az Eiffel-csarnok (Operaház próbaközpont) magasépítési nagyprojekt generál vagy fővállalkozói ajánlatainak elkészítésében. Munkája során egy, a STRABAG által fejlesztett műszaki kalkulációs szoftvert fog használni, amelyhez elengedhetetlen a számítástechnikai affinitás.

Ihre Aufgaben

  • magasépítési projektek műszaki előkészítési, felmérési feladatainak elvégzése
  • alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, műszaki ellenőrzése, kiértékelése
  • műszaki egyeztetések, utókalkuláció

Ihre Voraussetzungen

  • felsőfokú szakirányú végzettség (építő-/építészmérnök)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • aktív németnyelv-ismeret

Wir bieten

Az ideális jelölt rendelkezik 3-5 év szakmai tapasztalattal, és nyitott arra, hogy alaposabban megismerje a magasépítési projektek előkészíésének és kivitelezésének folyamatait. Az elsősorban adminisztratív munka pontos és felelősségteljes hozzáállást kíván, azonban új munkatársunk a kivitelezési munkálatok helyszíni ellenőrzésében is részt vehet. Ebben a munkakörben összetett építőtechnológiai beruházások előkészítését és megvalósítását sajátíthatja el, és megismerhet egy komplex műszaki kalkulációs programot. A szoftver használatát saját konszern akadémiánk tanfolyamán fogja megtanulni. Munkatársainknak lehetősége van a szakmán belüli kiteljesedésre, a munkaterületek és munkanemek között cégünk átjárhatóságot biztosít szervezetünkben. Ha fontos Önnek a biztonság és a változatosság, várjuk jelentkezését.

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standort

Fragen Sie Ihre Ansprechperson nach dem individuellen Angebot am Standort

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

z.B. Kooperationen mit Kindertagesstätten

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung sowie Prämiensystem

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

Mitarbeiterrabatte bei verschiedenen Unternehmen und Onlinedienstleistern

monetäre Vergünstigungen (Länder- und Konzernfirmenabhängig)

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

Ihr Ihr Kontakt

Miskei Anita
Gábor Dénes u. 2. (Infopark D épület)
H-1117 Budapest
Tel. +36 1 358-5417
www.strabag.hu