ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK (MAGASÉPÍTÉS)

STRABAG Építő Kft./magasépítés Budownictwo Ogólne i Inżynieryjne Budapest (XI. kerület, INFOPARK) Job-ID: req23510

O nas

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. A magasépítési ágazat nagylétesítmények projektcsapatába keresünk egy elhivatott, a monotonabb feladatoktól sem idegenkedő ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK munkatársat. Az előkészítő csapat tagjaként részt vesz az Eiffel-csarnok (Operaház próbaközpont) magasépítési nagyprojekt generál vagy fővállalkozói ajánlatainak elkészítésében. Munkája során egy, a STRABAG által fejlesztett műszaki kalkulációs szoftvert fog használni, amelyhez elengedhetetlen a számítástechnikai affinitás.

Zadania

  • magasépítési projektek műszaki előkészítési, felmérési feladatainak elvégzése
  • alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, műszaki ellenőrzése, kiértékelése
  • műszaki egyeztetések, utókalkuláció

Wymagania

  • felsőfokú szakirányú végzettség (építő-/építészmérnök)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • aktív németnyelv-ismeret

Oferujemy

Az ideális jelölt rendelkezik 3-5 év szakmai tapasztalattal, és nyitott arra, hogy alaposabban megismerje a magasépítési projektek előkészíésének és kivitelezésének folyamatait. Az elsősorban adminisztratív munka pontos és felelősségteljes hozzáállást kíván, azonban új munkatársunk a kivitelezési munkálatok helyszíni ellenőrzésében is részt vehet. Ebben a munkakörben összetett építőtechnológiai beruházások előkészítését és megvalósítását sajátíthatja el, és megismerhet egy komplex műszaki kalkulációs programot. A szoftver használatát saját konszern akadémiánk tanfolyamán fogja megtanulni. Munkatársainknak lehetősége van a szakmán belüli kiteljesedésre, a munkaterületek és munkanemek között cégünk átjárhatóságot biztosít szervezetünkben. Ha fontos Önnek a biztonság és a változatosság, várjuk jelentkezését.

Firma

Różnorodność projektów w kraju i za granicą

Stabilne miejsce pracy

Dobra atmosfera w pracy i otwartość

U podstaw naszego działania leży praca zespołowa – TEAMS WORK.

Rozwój

Planowanie kariery – coroczna rozmowa z pracownikiem dla wsparcia rozwoju zawodowego

Wewnętrzna Akademia Koncernu oferująca szeroki wybór szkoleń i kursów

Zróżnicowane ścieżki kariery w Koncernie

Awanse wewnętrzne

Lokalizacja

Działamy na terenie całego kraju (możliwość pracy w delegacji)

Szczegółowe informacje o konkretnej lokalizacji przekaże wskazana osoba do kontaktu

Parking i kantyna/pomieszczenie socjalne

Imprezy integracyjne/spotkania firmowe

Wynagrodzenie

Umowa o pracę na starcie

Finansowanie inicjatyw prozdrowotnych w ramach "Zarządzania zdrowiem w miejscu pracy"

Świadczenia socjalne

Wynagrodzenie dostosowywane do doświadczenia kandydata i profilu stanowiska

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

Twój kontakt

Miskei Anita
Gábor Dénes u. 2. (Infopark D épület)
H-1117 Budapest
Tel. +36 1 358-5417
www.strabag.hu