ÉPÍTÉSVEZETŐ (MAGASÉPÍTÉS)

STRABAG-MML Kft/magasépítés Budownictwo Ogólne i Inżynieryjne Kecskemét központtal változó Job-ID: req23743

O nas

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. A magasépítési ágazat bács-kiskun megyei regionális csapatába, keresünk remek vezetői képességekkel rendelkező, és a kivitelezés folyamán fellépő problémákat hatékonyan megoldani képes ÉPÍTÉSVEZETŐ munkatársat. A munkakör betöltőjével szemben elvárás a mobilitás, mivel a projekteken való személyes jelenlét sok utazással jár. Ehhez cégünk saját használatú személygépkocsit biztosít. Építésvezetőként legfőbb feladata lesz a vállalkozók és beszállítók koordinálása, a határidők és minőség folyamatos ellenőrzése és az alvállalkozói teljesítések igazolása.

Zadania

  • magasépítésben generál ill. fővállalkozás keretében megvalósítandó építkezésén építésvezetői feladatok ellátása

Wymagania

  • felsőfokú szakirányú végzettség (építész-, építőmérnök - szerkezetépítés)
  • legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office, MS Project)
  • B kategóriás jogosítvány
  • szervezőképesség/vezetői képesség

Oferujemy

Munkája során egy, a STRABAG által fejlesztett műszaki kalkulációs szoftvert fog használni, amelyhez elengedhetetlen a számítástechnikai affinitás és előny az angol- vagy németnyelv-ismeret. Az ideális jelölt 3-5 év generálkivitelezésben szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezik, jól bánik a hozzá beosztott munkásokkal, és nem okoz neki gondot az építéshelyi körülményekhez való alkalmazkodás. Ha fontos Önnek a biztonság és a változatos munkavégzés, várjuk jelentkezését.

Firma

Różnorodność projektów w kraju i za granicą

Stabilne miejsce pracy

Dobra atmosfera w pracy i otwartość

U podstaw naszego działania leży praca zespołowa – TEAMS WORK.

Rozwój

Planowanie kariery – coroczna rozmowa z pracownikiem dla wsparcia rozwoju zawodowego

Wewnętrzna Akademia Koncernu oferująca szeroki wybór szkoleń i kursów

Zróżnicowane ścieżki kariery w Koncernie

Awanse wewnętrzne

Lokalizacja

Działamy na terenie całego kraju (możliwość pracy w delegacji)

Szczegółowe informacje o konkretnej lokalizacji przekaże wskazana osoba do kontaktu

Parking i kantyna/pomieszczenie socjalne

Imprezy integracyjne/spotkania firmowe

Wynagrodzenie

Umowa o pracę na starcie

Finansowanie inicjatyw prozdrowotnych w ramach "Zarządzania zdrowiem w miejscu pracy"

Świadczenia socjalne

Wynagrodzenie dostosowywane do doświadczenia kandydata i profilu stanowiska

Mert siker csak együttműködésből születhet!

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is csapatunk tagja!

Twój kontakt

Miskei Anita
Gábor Dénes u. 2. (Infopark D épület)
H-1117 Budapest
Tel. +36 1 358-5417
www.strabag.hu