ekonomický trainee (m/ ž)

Ihre Aufgaben

  • účast na 13ti měsíčním programu trainee
  • zaškolení na různých projektech společnosti v ČR a zahraničí
  • po ukončení programu nasazení na pozici ekonomický/ ká vedoucí projektu
  • zpracování ekonomické agendy
  • vytváření podpory při controllingových procesech
  • podpora contract managera (výhodou znalost smluvních podmínek FIDIC)
  • podpora při zpracování smluv se subdodavateli
  • práce s kalkulacemi, soupisy prací a harmonogramy
  • účast na pracovních jednáních

Ihre Qualifikationen

  • čerstvý absolvent (m/ ž) VŠ (ekonomický nebo technický obor, zaměření na stavebnictví velkou výhodou)
  • zájem o ekonomicko-smluvní problematiku
  • aktivní přístup k práci a samostatnost
  • dobrá znalost MS Office
  • analytické myšlení a otevřenost novým věcem
  • výhodou alespoň minimální znalosti a zkušenosti v oboru stavebnictví
  • výhodou i povědomí o smluvní problematice
  • aktivní znalost anglického nebo německého jazyka - nutná (v rámci programu je zahraniční stáž)
    ochota cestovat

Wir bieten

stabilní zázemí v nadnárodní společnosti, dobré mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, přátelské a týmové prostředí, možnost rozvíjet své dovednosti získané studiem na VŠ Těšíme se na Váš zájem a strukturovaný životopis.

Ihr Kontakt

Karin Bílková
Kačírkova 982/4
158 00 Praha 5
Tel. +420 222 868 220
www.strabag.cz
STRABAG a.s.
Jihlava
Verkehrswegebau
Vollzeit
Job-ID: req23934

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

Pracovní pozice je vypsána pro koncernovou společnost STRABAG a.s., direkci TE. Staňte se součástí našeho týmu! Těšíme se na Vaši žádost.

Benefits

weitere interessante Jobs

Kalkulant dopravního stavitelství -
Ostrava, Opava
Vollzeit
Přípravář pro oblast tunelů (m/ž)
Praha
Teilzeit
Kalkulant pro tunelovou výstavbu - Praha (m/ž)
Praha
Vollzeit

Datenschutz Erklärung