Kalkulant dopravního stavitelství -

STRABAG a.s. Verkehrswegebau Ostrava, Opava Job-ID: req29180

Pracovní pozice je vypsána pro koncernovou firmu STRABAG a.s., direkce TC. Staňte se součástí našeho týmu!

Ihre Aufgaben

  • kalkulace stavebních prací v oblasti dopravního stavitelství
  • příprava a kompletace nabídek
  • nákladová tvorba cen jednotlivých položek
  • poptávky materiálů a stavebních prací - komunikace se subdodavateli
  • technická příprava staveb, komunikace s investorem
  • výrobní kalkulace

Ihre Voraussetzungen

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního nebo stavebně ekonomického směru
  • dobrá orientace v projektové dokumentaci
  • dobrá znalost MS Office, AutoCAD
  • analytické myšlení a logické uvažování, pečlivost
  • znalost kalkulačních programů výhodou
  • zákon a zadávání veřejných zakázek výhodou ( není podmínkou)
  • řidičský průkaz sk. B

Wir bieten

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standortabhängig

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

Ihr Kontakt

Mgr. Karin Bílková
Kačírkova 982/4
158 00, Praha 5 - Jinonice
Tel. +420 222 868 220