Inženjer za izvođenje mašinskih instalacija (ž/m)

STRABAG doo Hoch- und Ingenieurbau Beograd-Srbija Job-ID: req24007

Ihre Aufgaben

  • Koordinacija između građevinskih, arhitektonskih i MEP (Mechanical, Electrical and Plumbing)
    planova/crteža
  • Priprema i dostavljanje projekata i druge tehničke dokumentacije
  • Provera i poređenje specifikacija, BoQ (Bill of Quantities) i projekata koji su deo ugovora
  • Kontrola izvedenih radova u cilju izbegavanja nesaglasnosti između projekata i izvršenja radova
  • Priprema zahteva u vezi sa projektima (materijal, tehnička pitanja, dopisi i sl.)
  • Praćenje podizvođača u realizaciji i kontrola ugrađenog kvaliteta i količina
  • Praćenje nabavke materijala, izrada analiza predloženih materijala
  • Priprema ponuda za izvođenje radova i analiza dobijenih ponuda

Ihre Voraussetzungen

  • Diplomirani inženjer mašinstva
  • Minimum 10 godina radnog iskustva
  • Licenca odgovornog izvođača radova
  • Neophodno znanje engleskog jezika, poželjno znanje ruskog / nemačkog
  • Veoma dobro znanje MS office
  • Spremnost na timski rad i angažovanje u zemlji i inostranstvu

Wir bieten

Nudimo Vam raznovrstan i dinamičan posao, mogućnost eksterne i interne edukacije, šansu za dalje lično usavršavanje i adekvatnu zaradu u skladu sa Vašim iskustvom i zalaganjem. Vašu prijavu sa kompletnom dokumentacijom možete poslati elektronski, preko online formulara na našoj web stranici, najkasnije do 11.09.2018. godine.

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standort

Fragen Sie Ihre Ansprechperson nach dem individuellen Angebot am Standort

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung sowie Prämiensystem

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

monetäre Vergünstigungen (Länder- und Konzernfirmenabhängig)

Jer do uspeha možemo doći samo zajedničkim snagama.

Kao evropski tehnološki koncern za građevinske usluge, koji je zastupljen u više od 30 zemalja sa oko 73.100 zaposlenih, STRABAG godišnje izgradi hiljade objekata širom sveta, okupljajući prave ljude, građevinske materijale i mašine na pravom mestu.

Bez timskog rada  – koji prelazi geografske granice i područja – sve ovo ne bi bilo moguće. Postanite deo našeg tima!

Ihr Kontakt

Dubravka Mrković
Milutina Milankovića 3b
11070 Novi Beograd
Tel. +381 11 222 1912
www.strabag.com