ELEKTROMOS PROJEKTVEZETŐ

STRABAG REAL ESTATE Kft. Piony Specjalne 1027, Budapest, Ganz utca 16. Job-ID: req24012

O nas

A konszern fejlesztési tevékenységeit a STRABAG Real Estate Kft. fogja össze. A Kft. Németország és Európa egyik vezető vállalata, amely a projektfejlesztés minden szakaszát lefedi - az ingatlanfejlesztés és tervezés elindításától a megvalósításon át a bérlésig és értékesítésig.

Zadania

  • projektek teljeskörű szakmai felügyelete a koncepció megalkotásától a projekt végéig
  • az igények megfontolt összeállítása, terveztetés illetve annak ellenőrzése
  • előzetes kalkuláció
  • kivitelezés fejlesztő oldaláról történő műszaki ellenőrzése
  • szoros együttműködés az építész és gépész projektvezetőkkel, később sales és marketing kollégákkal a projekt teljes megvalósítása alatt, egészen a projekt ellenőrzéséig

Wymagania

  • minimum szakirányú felsőfokú végzettség
  • tervezési és kivitelezési gyakorlat
  • a szakmai körét érintő szabványok, előírások ismerete, azok változásainak követése
  • német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • az MS Office (Word, Excel) és CAD/Archicad erős felhasználói szintű kezelése
  • csapatban való jó együttműködés, és tevékeny, alkotó részvétel

Oferujemy

Firma

Różnorodność projektów w kraju i za granicą

Stabilne miejsce pracy

Dobra atmosfera w pracy i otwartość

U podstaw naszego działania leży praca zespołowa – TEAMS WORK.

Rozwój

Planowanie kariery – coroczna rozmowa z pracownikiem dla wsparcia rozwoju zawodowego

Wewnętrzna Akademia Koncernu oferująca szeroki wybór szkoleń i kursów

Zróżnicowane ścieżki kariery w Koncernie

Awanse wewnętrzne

Lokalizacja

Działamy na terenie całego kraju (możliwość pracy w delegacji)

Szczegółowe informacje o konkretnej lokalizacji przekaże wskazana osoba do kontaktu

Parking i kantyna/pomieszczenie socjalne

Imprezy integracyjne/spotkania firmowe

Wynagrodzenie

Umowa o pracę na starcie

Finansowanie inicjatyw prozdrowotnych w ramach "Zarządzania zdrowiem w miejscu pracy"

Świadczenia socjalne

Wynagrodzenie dostosowywane do doświadczenia kandydata i profilu stanowiska

Mert siker csak együttműködésből születhet.

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

Twój kontakt

Somogyvári Tünde
Ganz utca 16.
Budapest 1027
Tel. +36 1 3466 405
www.strabag.hu