Stavbyvedoucí - Dopravní stavby, pokládka CB krytu (m/ž)

STRABAG a.s. Budownictwo Drogowe Praha Job-ID: req24023

Zadania

  • koordinování činností podřízených pracovníků, dodavatelů materiálu a subdodavatelů
  • plánování, řízení a kontrola práce podřízených v rámci obecně platných předpisů a směrnic
  • kontrolování kvality skutečně vykonané práce dle údajů uvedených v nabídce
  • zabezpečení maximálního využití strojů a zařízení, pokládka CB krytu
  • zajištění zásobování, kontrola materiálu a jeho kvality
  • vedení související dokumentace a evidence
  • účast na projektu v Budapešti (HU) a Dubrovníku (HR)

Wymagania

  • minimálně SŠ (stavební obor výhodou)
  • autorizace v oboru není podmínkou
  • ochota cestovat do zahraničí - 10 denní turnusy
  • praxe v oboru je výhodou, zkušenost s pokládkou CB krytu
  • ochotu učit se novým věcem
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost anglického nebo německého jazyka (maďarština nebo chorvatština výhodou)

Oferujemy

Hledáme pro lokalitu Pelhřimov kolegyni/kolegu:

Firma

Różnorodność projektów w kraju i za granicą

Stabilne miejsce pracy

Dobra atmosfera w pracy i otwartość

U podstaw naszego działania leży praca zespołowa – TEAMS WORK.

Rozwój

Planowanie kariery – coroczna rozmowa z pracownikiem dla wsparcia rozwoju zawodowego

Wewnętrzna Akademia Koncernu oferująca szeroki wybór szkoleń i kursów

Zróżnicowane ścieżki kariery w Koncernie

Awanse wewnętrzne

Lokalizacja

Działamy na terenie całego kraju (możliwość pracy w delegacji)

Szczegółowe informacje o konkretnej lokalizacji przekaże wskazana osoba do kontaktu

Parking i kantyna (niektóre lokalizacje)

Imprezy integracyjne/spotkania firmowe

Wynagrodzenie

Umowa o pracę na starcie

Pakiet medyczny w Luxmed

Finansowanie inicjatyw prozdrowotnych w ramach "Zarządzania zdrowiem w miejscu pracy"

Wynagrodzenie dostosowywane do doświadczenia kandydata i profilu stanowiska

Twój kontakt

Karin Bílková
Na Bělidle 198/21
150 00, Praha 5
Tel. +420 222 868 220
www.strabag.com