ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK (M3 METRÓ FELÚJÍTÁS)

STRABAG Építőipari Zrt./mérnöki létesítmények sonstige Geschäftsfelder Budapest, Infopark (XI. ker.) Job-ID: req24217

Über uns

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. Budapesten az Infoparkban található központunkban egy színvonalas, modern, parkosított irodaházban dolgozunk, ami tömegközlekedéssel jól megközelíthető. Az M3-as metró állomások projektcsapatába keresünk egy elhivatott, kihívásokra nyitott ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK munkatársat. Az előkészítő csapat tagjaként részt vesz a metró északi szakasz állomásfelújítási munkáinak előkészítésében a kezdetektől egészen a teljes megvalósításig. Munkája során egy, a STRABAG által fejlesztett műszaki kalkulációs szoftvert fog használni, amelyhez elengedhetetlen a számítástechnikai affinitás és előny az angol- vagy németnyelv-ismeret.

Ihre Aufgaben

  • alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése,
  • műszaki és számszaki ellenőrzése, kiértékelése műszaki egyeztetés, döntés-előkészítés
  • a kivitelezés folyamán alvállalkozói, beszállítói teljesítések nyomon követése
  • utókalkuláció elvégzése

Ihre Voraussetzungen

  • szakirányú felsőfokú vagy középfokú végzettség (építőmérnök, technikus)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • ELŐNY: releváns szakmai tapasztalat
  • ELŐNY: német- és/vagy angolnyelv-ismeret

Wir bieten

Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából. Az ideális jelölt rendelkezik 1-2 év szakmai tapasztalattal, és nyitott arra, hogy alaposabban megismerje a generálkivitelezési projektek előkészítésének és kivitelezésének folyamatait. Ha Ön pályakezdő építőtechnikus, építő- vagy építészmérnök, az sem akadály. Ebben a munkakörben összetett építőtechnológiai beruházások előkészítését és megvalósítását sajátíthatja el, és megismerhet egy komplex műszaki kalkulációs programot. A szoftver használatát saját konszern akadémiánk tanfolyamán fogja megtanulni. Munkatársainknak lehetősége van a szakmán belüli kiteljesedésre, a munkaterületek és munkanemek között cégünk átjárhatóságot biztosít szervezetünkben. Ha fontos Önnek a biztonság és a változatosság, várjuk jelentkezését.

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standort

Fragen Sie Ihre Ansprechperson nach dem individuellen Angebot am Standort

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

z.B. Kooperationen mit Kindertagesstätten

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung sowie Prämiensystem

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

Mitarbeiterrabatte bei verschiedenen Unternehmen und Onlinedienstleistern

monetäre Vergünstigungen (Länder- und Konzernfirmenabhängig)

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

Ihr Ihr Kontakt

Tóth Andrea Anna
GÁBOR DÉNES UTCA 2. (INFOPARK D ÉPÜLET), BUDAPEST 1117 HUN
H-1117 Budapest
Tel. +361 358 5281
www.strabag.com