Program Stażowy STRABAG dla Inżynierów (m/k)

Ihre Aufgaben

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • udział w 15-miesięcznym programie rozwoju zawodowego, w tym 3 miesięczny staż zagraniczny w jednej ze spółek Koncernu STRABAG
  • indywidualne wsparcie opiekuna (mentora)
  • bardzo dobre warunki oraz narzędzia pracy
  • bogata oferta szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • kursy językowe: angielski i niemiecki
  • pakiet usług medycznych i korzystne warunki ubezpieczenia
  • krótszy dzień pracy w piątek

Ihre Qualifikationen

  • wykształcenie wyższe budowlane, w stopniu inżyniera lub magistra, w specjalności drogowej
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • zaangażowanie i orientacja na cel
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania rozwiązań
  • umiejętność współpracy w zespole

Ihr Kontakt

Marta Winniczuk
ul. Parzniewska 10
05-800 Pruszków
Tel. 022 71 44 302
www.strabag.pl
STRABAG Sp. z o.o./Budownictwo Infrastruktury/Dyrekcja PC Centrum
Warszawa
Verkehrswegebau
Vollzeit
Job-ID: req24374

Über uns

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

W Polsce jesteśmy jednym z największych wykonawców dróg. Realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym i mamy istotny udział w budowie polskich autostrad, dróg ekspresowych, krajowych oraz infrastruktury portów lotniczych i morskich.

Benefits

Weitere interessante Jobs

Starszy Asystent Projektanta Drogowego (m/k)
Warszawa
Vollzeit
Projektant Drogowy (m/k)
Warszawa
Vollzeit

Datenschutz Erklärung