Specjalista ds. Kontraktowych / Contract Manager (m/k)

Ihre Aufgaben

Opis stanowiska:

  • prowadzenie bieżącej administracji kontraktem
  • przygotowywanie i zarządzanie zmianami i roszczeniami,
  • udział w procesie tworzenia oferty dla Inwestora.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • bieżącą administrację kontraktem, w tym doradztwo w zakresie praw i obowiązków kontraktowych Wykonawcy,
  • monitorowanie terminów kontraktowych,
  • przygotowywanie wszelkiej korespondencji oraz dokumentów kontraktowych,
  • doradztwo w zakresie harmonogramu, spraw rozliczeniowych, a także wszelkich innych dokumentów związanych z kontraktem,
  • prowadzenie i monitorowanie całego procesu zarządzania zmianami i roszczeniami kontraktowymi począwszy od procesu ich przygotowywania, poprzez prowadzenie wszelkich sprawz nimizwiązanych takich jak: przygotowywanie pism roszczeniowych / wniosków o zmianę, sporządzenie uzasadnień formalnych i faktycznych wraz z ich ewidencjonowaniem, prowadzenie ewidencji roszczeń i zmian wraz z raportowaniem wewnętrznym, udział w ocenie zasadności i przygotowanie stanowiska w zakresie zgłoszeń gwarancyjnych,
  • analizę dokumentów kontraktowych, udział w przygotowywaniu ofertyoraz przygotowywaniepytań do wymagań Inwestora,
  • ścisłą współprace z działem prawnym w zakresie wykonywanych czynności.

Ihre Qualifikationen

  • wyższe wykształcenie inżynierskie,
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej,
  • doświadczenie w prowadzeniu formalnej strony realizacji kontraktu budowlanego,
  • znajomość zagadnień związanych z technologią i organizacją budowy,
  • znajomość inżynierskich aspektów realizacji budowy,
  • doskonale rozwinięte umiejętności analityczne i matematyczne,
  • umiejętność analizy dokumentów,
  • umiejętność redagowania pism,
  • podstawowa umiejętność kalkulacji i harmonogramowania,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • wielozadaniowość oraz zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, zdolność do identyfikowania potrzeb klienta oraz budowania z nim dobrych relacji,
  • bardzo dobra organizacja pracy, wysoki poziom staranności i dbałości o szczegóły,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • znajomość PZP oraz doświadczenie w realizacji kontraktów opartych o wzór umowny FIDIC będą dodatkowym atutem.

Wir bieten

OFERUJEMY: Możliwość zdobywania doświadczenia oraz podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowej firmie o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji na rynku, oraz udział w tworzeniu ciekawych projektów w zespole doświadczonych inżynierów i prawników.

Ihr Kontakt

Małgorzata Wawrzyniak
Parzniewska 10
05-800 Pruszków
Tel. +48 (22) 7144396
www.strabag.pl/kariera
CML CONSTRUCTION SERVICES Sp. z o.o
Woj. Lubelskie lub woj, Dolnośląskie/Opolskie/Sląskie/ Małopolskie
Dienstleistungen/Servicebetriebe
Vollzeit
Job-ID: req24393

Über uns

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa.

CML CONSTRUCTION SERVICES Sp. z o.o. prowadzi obsługę prawną i kontraktową Koncernu STRABAG SE w Polsce. Zostań częścią naszego zespołu!

Poszukujemy aktualnie dwóch osób: • do obsługi i wsparcia w zakresie budownictwa drogowego: województwo lubelskie •do obsługi i wsparcia w zakresie budownictwa kubaturowego województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie i małopolskie.

Benefits

Weitere interessante Jobs

Specjalista ds. kadr i płac (m/k)
Pruszków
Vollzeit
FM Business Development Manger (m/k)
Warszawa, Kraków, Wrocław
Vollzeit
Pracownik ds. zakupów (m/k)
Warszawa
Vollzeit

Datenschutz Erklärung