Inżynier Budownictwa: Geotechnika, budownictwo podziemne/Geotechnika, budownictwo podziemne (m/k)

Ihre Aufgaben

  • Prace projektowe nad różnorodnymi rodzajami konstrukcji we wszystkich fazach projektowania i realizacji w kraju i za granica
  • Obliczenia statyczne i rozwiązania konstrukcyjne w zakresie posadowienia obiektów i budownictwa podziemnego
  • Analiza geotechniczna i hydrogeotechniczna
  • Koordynacja projektowania
  • Kierownictwo robót

Ihre Qualifikationen

  • Ukończone studia: kierunek Budownictwo ze specjalizacją geotechnika, mechanika gruntów
  • Doświadczenie w wyżej wymienionym zakresie będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie; dobra znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość oprogramowania (MS-Office, Plaxis, MES , CAD)
  • Gotowość do podróży służbowych w kraju i za granicą
  • Ponadprzeciętne zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu pracy
  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole jak również umiejętność współpracy w środowisku międzynarodowym

Wir bieten

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie przez formularz online kompletnych dokumentów aplikacyjnych z podaniem możliwego terminu rozpoczęcia pracy i oczekiwań finansowych.

Ihr Kontakt

Eugen Bindek
ul. Parzniewska 10
05-800 Pruszków/Polska
Tel. +48 22445-3822
www.strabag.pl
Zentrale Technik/STRABAG Sp. z o.o.
Pruszków, ul. Parzniewska 10
Dienstleistungen/Servicebetriebe
Vollzeit
Job-ID: req24655

Über uns

Sukces zależy od pracy zespołoweij!

ASTRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Vollzeit
Konstruktor/Inżynier CAD (m/k)
Vollzeit
Inżynier Budownictwa: specjalizacja konstrukcje budowlane i inżynierskie lub budowa mostów (m/k)
Vollzeit

Datenschutz Erklärung