Inżynier Budownictwa: specjalizacja konstrukcje budowlane i inżynierskie lub budowa mostów (m/k)

Zentrale Technik/STRABAG Sp. z o.o. Usługi/Spółki serwisowe Pruszków, ul. Parzniewska 10 Job-ID: req24658

Zadania

  • Prace projektowe nad różnorodnymi rodzajami konstrukcji we wszystkich fazach projektowania i realizacji w kraju i za granica
  • Obliczenia statyczne i rozwiązania konstrukcyjne w zakresie konstrukcji budowlanych i inżynierskich oraz budowli mostowych
  • Współpraca przy opracowaniu ofert i kalkulacji stanu surowego
  • Koordynacja projektowania
  • Wsparcie jednostek operacyjnych w trakcie realizacji projektów
  • Opracowanie projektów badawczych

Wymagania

  • Ukończone studia: kierunek Budownictwo ze specjalizacją Konstrukcje Budowlane i inzynierskie lub Budownictwo Mostowe
  • Doświadczenie w wyżej wymienionym zakresie będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie; dobra znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość MS-Office, programów MES i CAD
  • Gotowość do podróży służbowych w kraju i za granicą
  • Ponadprzeciętne zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu pracy
  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole jak również umiejętność współpracy w środowisku międzynarodowym

Oferujemy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie przez formularz online kompletnych dokumentów aplikacyjnych z podaniem możliwego terminu rozpoczęcia pracy i oczekiwań finansowych.

Firma

Różnorodność projektów w kraju i za granicą

Stabilne miejsce pracy

Dobra atmosfera w pracy i otwartość

U podstaw naszego działania leży praca zespołowa – TEAMS WORK.

Rozwój

Planowanie kariery – coroczna rozmowa z pracownikiem dla wsparcia rozwoju zawodowego

Wewnętrzna Akademia Koncernu oferująca szeroki wybór szkoleń i kursów

Zróżnicowane ścieżki kariery w Koncernie

Awanse wewnętrzne

Lokalizacja

Działamy na terenie całego kraju (możliwość pracy w delegacji)

Szczegółowe informacje o konkretnej lokalizacji przekaże wskazana osoba do kontaktu

Parking i kantyna (niektóre lokalizacje)

Imprezy integracyjne/spotkania firmowe

Wynagrodzenie

Godziwe & rynkowe wynagrodzenie

Pakiet medyczny w Luxmed

Finansowanie inicjatyw prozdrowotnych w ramach "Zarządzania zdrowiem w miejscu pracy"

Wynagrodzenie dostosowywane do doświadczenia kandydata i profilu stanowiska

Sukces zależy od pracy zespołoweij!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

Twój kontakt

Eugen Bindek
ul. Parzniewska 10
05-800 Pruszków/Polska
Tel. +48 22445-3822
www.strabag.pl