Inżynier Budownictwa: specjalizacja konstrukcje budowlane i inżynierskie lub budowa mostów (m/k)

Zentrale Technik/STRABAG Sp. z o.o. Prestari servicii Pruszków, ul. Parzniewska 10 Job-ID: req24658

Responsabilitati

  • Prace projektowe nad różnorodnymi rodzajami konstrukcji we wszystkich fazach projektowania i realizacji w kraju i za granica
  • Obliczenia statyczne i rozwiązania konstrukcyjne w zakresie konstrukcji budowlanych i inżynierskich oraz budowli mostowych
  • Współpraca przy opracowaniu ofert i kalkulacji stanu surowego
  • Koordynacja projektowania
  • Wsparcie jednostek operacyjnych w trakcie realizacji projektów
  • Opracowanie projektów badawczych

Conditii

  • Ukończone studia: kierunek Budownictwo ze specjalizacją Konstrukcje Budowlane i inzynierskie lub Budownictwo Mostowe
  • Doświadczenie w wyżej wymienionym zakresie będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie; dobra znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość MS-Office, programów MES i CAD
  • Gotowość do podróży służbowych w kraju i za granicą
  • Ponadprzeciętne zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu pracy
  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole jak również umiejętność współpracy w środowisku międzynarodowym

Va oferim

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie przez formularz online kompletnych dokumentów aplikacyjnych z podaniem możliwego terminu rozpoczęcia pracy i oczekiwań finansowych.

Compania

Multitudine de proiecte in tara si in strainatate

Siguranta unui loc de munca stabil

Durabilitate, un climat optim de lucru si deschidere

Managementul sanatatii in companie (o oferta vasta in functie de amplasare)

Dezvoltare

Planificare cariera prin dialog - discutii anuale de evaluare a performantelor pentru orientare si dezvoltare profesionala

Propria academie a grupului, cu o vasta oferta de instruiri

Diverse posibilitati de a face cariera in cadrul concernului

Localizare

Pentru oferte individuale luati legatura cu persoanele de contact desemnate pe fiecare locatie

Petreceri ale companiei, excursii, participare la competitii sportive

Financiar

Remuneratie corecta si conform cu piata

Distribuire

Sukces zależy od pracy zespołoweij!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

Contact

Eugen Bindek
ul. Parzniewska 10
05-800 Pruszków/Polska
Tel. +48 22445-3822
www.strabag.pl

Job-uri similare

XING FACEBOOK INSTAGRAM KUNUNU LINKEDIN YOUTUBE WHATCHADO