Koordynator Robót Budowlanych (m/k)

Ihre Aufgaben

  • nadzór nad wykonywaniem prac na budowie zgodnie z projektami i pozwoleniami
  • nadzór nad przestrzeganiem terminów realizacji robót zgodnie z umową i harmonogramem
  • stały nadzór nad jakością wykonywanych robót, monitorowanie usterek wykonawczych
  • analiza i optymalizacja przyjętych rozwiązań
  • koordynacja pracy podwykonawców
  • przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej
  • wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów
  • przygotowanie harmonogramu prac

Ihre Qualifikationen

  • wykształcenie wyższe w obszarze budownictwa
  • doświadczenie na stanowisku Inżynier Budowy
  • znajomość obsługi MS Office, MS Project, AutoCad
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:

  • znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego
  • umiejętności przygotowania kalkulacji roboczej prac
  • doświadczenie w pełnieniu funkcji koordynatora lub kierownika robót na kontraktach drogowych

Ihr Kontakt

Sylwia Gajewska
Parzniewska 10
05-800 Pruszków
Tel. +48 22 451 37 04
www.strabag.pl
STRABAG Sp. z o.o. / Dyrekcja Autostrad i Dużych Projektów
Otwock
Verkehrswegebau
Vollzeit
Job-ID: req29520

Über uns

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

W Polsce jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury. Realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym i mamy istotny udział w budowie polskich autostrad, dróg ekspresowych oraz obiektów mostowych o różnej wielkości i różnym stopniu zaawansowania technologicznego.

Benefits

Weitere interessante Jobs

Inżynier Budowy (m/k)
woj. łódzkie
Vollzeit
Inżynier Budowy (2 osoby ) (m/k)
Tarnów
Vollzeit
Specjalista ds. Kalkulacji - copy
Ełk
Vollzeit

Datenschutz Erklärung