Kierownik Robót Drogowych (k/m)

Ihre Aufgaben

  • organizowanie, planowanie i nadzorowanie całokształtu zadań na budowie, zgodnie z przepisami prawa, procedurami wewnętrznymi, wymogami Zamawiającego i Nadzoru
  • bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót, ocena szans i ryzyk związanych z budową
  • koordynowanie pracy sił własnych i podwykonawców, zapewnienie efektywnego wykorzystania materiałów i sprzętu
  • nadzór i kontrola nad budżetem budowy, rozliczanie podwykonawców
  • przygotowywanie raportów oraz współpraca z Kierownictwem oddziału
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji podwykonawczej i odbiorowej

Ihre Qualifikationen

  • wykształcenie wyższe techniczne - specjalizacja Budownictwo drogowe
  • m.in. 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika robót drogowych
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej bez ograniczeń
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym
  • znajomość obsługi MS Office, AutoCad, mile widziana będzie znajomość MS Project i iTWO
  • odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)

Ihr Kontakt

Ewelina Lenard
ul. Ceramiczna 8
20-150 Lublin
Tel. (081) 4602896
www.strabag.com
Strabag Sp. z o.o. Dyrekcja Wschodnia / Grupa Ełk
Ełk
Verkehrswegebau
Vollzeit
Job-ID: req24822

Über uns

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa.

Jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury w Polsce i realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym. Mamy istotny udział w budowie polskich autostrad, dróg ekspresowych, krajowych oraz infrastruktury portów lotniczych i morskich. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań możemy wykonywać złożone projekty budowalne z zachowaniem najwyższej jakości. Zostań częścią naszego zespołu!

W Polsce jesteśmy jednym z największych wykonawców dróg. Realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym i mamy istotny udział w budowie polskich autostrad, dróg ekspresowych, krajowych oraz infrastruktury portów lotniczych i morskich.

Benefits

Weitere interessante Jobs

Kierownik Budowy (k/m)
Ełk
Vollzeit
Specjalista ds. Kalkulacji - copy
Ełk
Vollzeit
Majster Robót Drogowych (m/k)
Ełk
Vollzeit

Datenschutz Erklärung